Як поміняти лампи в панелі приладів.

Панель приладів - це місце в автомобілі, яке завжди знаходиться в полі зору водія. Не дивно, адже необхідно постійно стежити за швидкістю руху, за рівнем масла і іншими параметрами. Для зручності спостереження в темний час доби приладова панель обладнана підсвіткою, яка іноді виходить з ладу.
Інструкція
1
Для виконання робіт вам будуть потрібні: викрутка з плоским і хрестоподібним наконечником і невеликий пінцет. Відкрийте капот і від'єднайте провід з негативної клеми акумулятора. Після цього зробіть зняття комбінації приладів. Для цього виверніть болти кріплення щитка панелі приладів і зніміть його. Будьте уважні і не зашкодить фіксатори, які утримують щиток.
2
Знайдіть болти, які кріплять комбінацію приладів до приладової панелі. Зазвичай вони розташовуються в такий спосіб: один знизу і два-три гвинта зверху. Після цього потягніть прилади на себе і вийміть конструкцію з місця її встановлення. Потім від'єднайте електричний роз'єм, який підходить до комбінації приладів, для цього відіжміть фіксатор і потягніть колодку.
3
Після цього остаточно вийміть прилади з салону автомобіля і покладіть на рівну поверхню. Візьміть в руки пінцет і акуратно витягніть патрон з лампою, яка підлягає заміні. Для цього поверніть його проти годинникової стрілки і витягніть назовні. Зніміть з лампи світлофільтр і проведіть заміну.
4
Частина ламп приховані під діелектричної пластиною, тому для їх вилучення відкрутите гвинти, що кріплять пластину до приладів, і від'єднайте її. Після цього знайдіть потрібну вам лампу і за допомогою пінцета вийміть її з гнізда і зробіть установку нового освітлювального приладу.
5
Пам'ятайте, що при подальшій установці необхідно стежити за тим, щоб всі болти і фіксатори встали на свої місця. Також будьте обережні при установці нових ламп, не чіпайте їх пальцями, які можуть залишити жирні плями на поверхні. Намагайтеся всі роботи виконувати в рукавичках і чистими руками. При появі плями або бруду видаліть дефект за допомогою чистої ганчірки. Після заміни ламп обов'язково перевірте працездатність встановленого обладнання.