Як встановити драйвер на принтер. установка драйверів принтера.

Принтери, як і багато інших комп'ютерні пристрої, для правильної роботи вимагають установки спеціальних програм - драйверів. Адже принтер може бути випущений набагато пізніше системи, встановленої на комп'ютери. В такому випадку ця система "не знає", як їй управляти цим принтером. Щоб уникнути подібних проблем - виробники і випускають програми-драйвери, які «пояснюють» системі - як їй обходитися з цим пристроєм.
Вам знадобиться
  • Зазвичай драйвер при покупці принтера додається до нього на компакт-диску. Цей диск і буде потрібно при установці драйвера. Якщо ж ви його втратили, або ще з якоїсь причини цей диск відсутній - цю програму необхідно завантажити з сайту виробника принтера.
Інструкція
1
Якщо у вас немає компакт-диска з драйверами - доведеться шукати їх на сайті виробника. На корпусі принтера завжди є інформація про фірму, яка його випустила і про те, який саме моделі даний принтер. За допомогою пошукових систем знайдіть сайт фірми-виробника. На цьому сайті необхідно знайти вашу модель в розділах «підтримка користувачів», «файловий архів», «скачати». Після того, як ви виявили свою модель - буде потрібно вибрати систему, для якої ви завантажуєте драйвер. Вибравши її, скачуйте програму, запропоновану виробником. Необхідно відзначити, що часто драйвери, які ви можете знайти на сайтах - випущені пізніше, ніж драйвери, що додаються до обладнання при покупці. Це дозволяє виробникові виправляти деякі помилки попередніх версій, використовувати більш сучасні технології друку, підвищувати швидкість і робити нові драйвери більш інформативними. Завжди, якщо є така можливість, скачуйте оновлені драйвери з сайтів виробника.
2
Тепер, коли у вас є програма, або компакт диск, запускаємо установку або подвійним клацанням на скачанном файлі, або просто вставивши диск в дисковод. Програма установки попросить вибрати папку, в яку будуть встановлені її файли. Найчастіше немає необхідності міняти той шлях, куди вона встановлюється за замовчуванням. Коли програма попросить підключити принтер, підключіть його до USB-порту комп'ютера і включіть. Установка продовжиться автоматично.
3
Іноді після установки драйверів необхідно перезавантажити комп'ютер. Зробіть це, якщо програма установки попросить вас про це.
Зверніть увагу
Не приєднуйте принтер до комп'ютера перед установкою драйвера! Робіть це тільки коли отримаєте повідомлення про це від програми установки, або вже після установки драйвера.
Для коректної роботи принтера на комп'ютер необхідно встановити відповідний драйвер. З його допомогою система розпізнає підключене устаткування і обробляє команди користувача, пов'язані з друком документів.
Інструкція
1
Як правило, драйвер йде в комплекті з принтером. Вставте в дисковод інсталяційний диск, якщо він не запускається автоматично відкрийте CD через елемент «Мій комп'ютер» і клікніть по значку setup.exe або install.exe. Процес інсталлірованія автоматизований, вам необхідно лише слідувати вказівкам «Майстра установки».
2
В тому випадку, якщо інсталяційний диск загублений, можна завантажити потрібний драйвер з мережі інтернет. Прочитайте в додається до обладнання документації або на корпусі свого принтера його модель і серію. Запустіть браузер і зайдіть на офіційний сайт виробника устаткування. Знайдіть в меню і відкрийте сторінку «Драйвери».
3
У відповідних полях вкажіть потрібні дані про принтер і встановленої на вашому комп'ютері операційній системі. Натисніть на кнопку Download («Завантажити»). Виберіть директорію, в яку потрібно зберегти файл установки драйвер а. Дочекайтеся закінчення операції.
4
Коли фал буде завантажений, пройдіть в ту директорію, в яку ви тільки що зберегли файл. Клацніть на його значку лівою кнопкою миші, запуститься «Мастер установки». Дотримуйтесь інструкцій на екрані, до повного завершення операції.
5
Якщо драйвер розпакований в файл з розширенням .inf, ви можете встановити його за допомогою «Майстра установки принтерів». Він викликається з папки «Принтери і факси» на «Панелі управління». Пройдіть декілька перших кроків, натискаючи на кнопку "Далі". Дійшовши до пункту «Встановити програмне забезпечення принтера », виберіть у групі «Виробник» виробника свого принтера .
6
В групі «Принтер» натисніть на кнопку «Встановити з диска», відкриється нове діалогове вікно, натисніть в ньому на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до файлу з відомостями про принтер в форматі .inf. Завершіть процес установки, слідуючи вказівкам «Майстра». За бажанням роздрукуйте пробну сторінку.