Як пересадити бромелий.

Бромелия - досить гарна квітка, з довгими мечовидним листям і коротким стеблом, з центру розетки з'являються великі квіти, незвичайної забарвлення. Проте відразу після цвітіння, материнська розетка поступово відмирає, і рослина випускає багато бічних пагонів. Вирощуйте і пересаджуйте це чудове рослина в своїй квартирі і насолоджуйтеся його невимовною красою.
Вам знадобиться
  • - горщик;
  • - грунт;
  • - керамзит.
Інструкція
1
Існує величезна кількість видів бромелии, вони знамениті несамовитими фарбами і надзвичайними формами. Всі вони ростуть в півтіні або тіні, але рослини з жорсткими листям почуваються набагато комфортніше при яскравому світлі. При низьких температурах і поганої освітленості рослини сплять, особливо в зимовий період. Бромелии вимагають постійної теплої температури - 25 градусів, це перетворить їх в ідеальні кімнатні рослини.
2
Бромелии потрібно пересаджувати в той момент, коли ви помітили значне збільшення кореневої системи. Для пересадки вам буде потрібно горщик, діаметр якого повинен бути на 3-4 сантиметри більше попереднього. Приготуйте самостійно водопроницаемую суміш на основі торфу з додаванням піску і спеціального субстрату для орхідей. Можна приготувати таку суміш: змішайте в рівних пропорціях грубий пісок, торф'яної субстрат, садовий гравій, змішайте все це з половиною частини листового перегною. На дно горщика укладіть керамзит або шар глиняних черепків, це необхідно для дренажної системи.
3
Бромелии дають діток біля самої основи стебел, коли їх вік сягає кілька місяців і їх зростання становить одну третину довжини батьківської розетки, необхідно зрізати їх гострим ножем біля самої основи. Переконайтеся в наявності корінців, якщо їх мало, тоді помістіть рослина в ємність з водою. Залиште до тих пір, поки не з'являться гідні корінці.
4
Розділіть купки нащадків на кілька індивідуальних відростків з корінням. Посадіть кожен відросток в відповідний за розміром горщик з підготовленою грунтом. Рясно полийте теплою і відстояною водою і поставте в тепле місце. При поливі намагайтеся не потрапляти в розетку листа до тих пір, поки вони впевнено не пустять коріння.
Зверніть увагу
Більшість різновидів повільно гинуть після цвітіння, зате вони дають життя своїм випущеним нащадкам.
Корисна порада
В період з весни і до осені, під час кожного третього поливу, підгодовуйте рослина мінеральними рідкими добривами.