Як з'єднати два шари в фотошопі.

Якщо який-небудь елемент у проекті, наприклад, красиво оформлена напис, завдяки вашим старанням прийняв бажані обриси, можна об'єднати складові цього елемента (шари) в єдине ціле. У редакторі Adobe Photoshop є для цього необхідні інструменти.
Інструкція
1
Відкрийте програму і створіть в ній новий документ: клікніть пункт меню File (у російській версії «Файл»)> New («Створити»), або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + N. У вікні в полях Height («Висота») і Width («Ширина») вкажіть, наприклад, по 500, в поле Background contents («Вміст фону») встановіть Transparent («Прозорий») та натисніть OK. У робочій області програми з'явиться вікно нового проекту.
2
За умовчанням в проекті вже існує один шар, на якому нічого немає. Виберіть інструмент Brush («Кисть»), використовуючи панель налаштувань (вона знаходиться під файловим меню), відрегулюйте його на свій розсуд і намалюйте що-небудь. Тепер цей шар вже не порожній, він міститиме те, що ви намалювали «Пензлем».
3
Виберіть інструмент Text («Текст»). Натисніть лівою кнопкою миші в довільній частині документа. Наберіть з клавіатури довільну напис. Клацніть кнопку Commit any current edits («Застосувати поточну правку»), яка знаходиться в правій частині панелі налаштувань інструменту і зображена у вигляді галочки. Тепер у вас є ще один шар.
4
Активуйте інструмент Move («Переміщення», гаряча клавіша V) і поекспериментуйте з розташуванням шарів. Щоб почати маніпуляції з певним шаром, його потрібно спочатку вибрати: клацніть по ньому лівою кнопкою миші в списку шарів. Майте на увазі, що після того, як шари будуть об'єднані, подібні маніпуляції з кожним шаром окремо стануть неможливими.
5
Об'єднайте шари. Зробити це можна кількома способами. Перший - затисніть Ctrl, виберіть обидва шари, клацнувши по кожному з них лівою кнопкою, правою кнопкою викличте меню, що випадає і виберіть пункт Merge layers («Об'єднати шари»). Другий - так само, як і в першому випадку, виберіть обидва шари, натисніть пункт меню Layer («Шари»)> Merge layers («Об'єднати шари»). Третій - виберіть обидва шари і клацніть комбінацію клавіш Ctrl + E. Якщо обидва шари є видимими, тобто, ліворуч від кожного з них видніється іконка з оком, можна використовувати четвертий спосіб - натисніть клавіші Ctrl + Shift + E.
Усі операції із зображенням в графічному редакторі Adobe Photoshop здійснюються в шарах і чим складніше створюваний документ, тим частіше виникає необхідність з'єднати два або більше число «Лейере» в один. Для цього в графічному редакторі передбачено кілька різних способів, що відрізняються як по послідовності дій, так і за результатом.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте палітру шарів. Це можна зробити, розкривши в меню редактора розділ «Вікно» і вибравши пункт «Шари». Можна просто натиснути «гарячу клавішу» призначену цій дії - F7.
2
Щоб об'єднати два сусідніх шару клацніть правою кнопкою миші той, що розташований в списку вище, і виберіть у контекстному меню пункт «Об'єднати з попереднім». Цієї операції відповідає поєднання клавіш CTRL + E.
3
Якщо об'єднати потрібно не сусідні шари, то спочатку виділіть їх усі - перещелкайте при клавіші CTRL. Потім клікніть будь-який з виділених Лейере правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть команду «Об'єднати шари». Натискання гарячих клавіш CTRL + E виконає цю ж операцію.
4
Якщо потрібно об'єднати всі видимі шари, то клацніть правою кнопкою будь-який з них (тільки не текстовий шар) і виберіть у меню пункт «Об'єднати видимі». Гарячі клавіші, які теж можна використовувати для цієї операції - CTRL + SHIFT + E.
5
Щоб залишити в документі всього один шар, що включає всі видимі, правою кнопкою будь-який з шарів, виключаючи текстовий. Виберіть у контекстному меню рядок «Виконати зведення». Якщо документ містить невидимі шари, то редактор запросить підтвердження - покаже діалогове віконце з питанням «Видалити заховані шари?». Натисніть «Так» і всі видимі шари документа будуть зведені в один, а невидимі знищені.
6
Можна пов'язати шари, що не зливаючи їх в один. Після такої операції будь-які дії з яким-небудь з шарів зв'язки будуть транслюватися і на всі інші. Щоб зв'язати шари цим способом, виділіть будь-який з них, а решта клацніть лівою кнопкою миші трохи правіше мініатюри шару - в цьому місці з'явиться піктограма з декількох ланок ланцюга. Це ж можна зробити по-іншому: виділіть всі потрібні шари, клацаючи їх мишкою, утримуючи клавішу CTRL, а потім клацніть саму ліву піктограму («Зв'язати шари») в ряду у нижнього краю палітри шарів - на ній зображені ланки ланцюга.