Як змінити обличчя в фотошопі. Змінити колір обличчя в фотошопі.

За допомогою Adobe Photoshop CS5 можна проводити над фотографіями безліч операцій. Зміна особи - завдання нелегке на перший погляд. Але сучасні технології дозволяють досягти прекрасного результату. Можна зробити обличчя на фотографії більш-менш привабливим. Ви зможете збільшити очі, зробити губи більш пухкими, змінити лінію брів, форму носа. Пізніше, використовуючи один інструмент, ви зумієте коригувати не тільки обличчя, але й фігуру. Загалом, все, що завгодно.
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться лише трохи знань, бажання, фотографія для обробки і Adobe Photoshop CS5 (підійдуть і більш ранні версії).
Інструкція
1
Відкрийте потрібну вам фотографію в Photoshop. Уважно огляньте обличчя і намітьте для себе, що ви хочете змінити. Клікніть двічі на шарі з зображенням, щоб розблокувати його. Назвіть цей шар "оригінал". Створіть копію цього шару і назвіть її «1».
2
Натисніть на кнопку «створити новий шар», назвіть цей шар «зміни». На шарі «зміни» жорсткої пензлем невеликого розміру обведіть ті місця, які ви плануєте змінити (вуха, очі і т.п.). Цей шар можна по потребі включати і вимикати, щоб бачити, чи всі ви змінили.
3
Перейдіть на шар «1». Натисніть послідовно фільтр? пластика (можна викликати цей фільтр клавішами Shift + Ctrl + X). Виберете інструмент «деформація». Встановіть зручні для вас розмір, щільність і натиск пензля.
4
Тепер ви можете міняти обличчя по вашому розсуду. Для дрібних частин обличчя (очі, брови, ніс, губи) використовуйте кисть меншого розміру. Це дозволить вам більш точно міняти форму. Спробуйте акуратно підвести куточки губ - у вас вийде посмішка. Для більш великих частин (вилиці, підборіддя, лоб) візьміть кисть побільше. Це допоможе вам уникнути нерівностей і бугристости на рівних поверхнях.
5
Щоб скасувати останню дію, натисніть Ctrl + Z. Якщо ж потрібно відновити цілий ділянку, використовуйте інструмент «реконструювати». Коли особа прийняла потрібну форму і вираження, натисніть Ок.
6
Тепер можна змінити колір очей. Створіть коригувальний шар «криві». Змінюйте настройками кожного з каналів, щоб отримати бажаний колір. Не звертайте уваги на те, що вся картинка змінює колір. Слідкуйте тільки за очима.
7
Коли колір отриманий, в меню «маски» натисніть «инвертировать». Тепер візьміть білу кисть і дуже акуратними і точними рухами зафарбовуйте райдужку очі. Ви побачите, що око набуває потрібний відтінок. Можна трохи зменшити прозорість шару, щоб картинка виглядала більш природно.
8
Тепер можна поміняти колір шкіри. Створіть коригувальний шар «колірної тон \ насиченість». Рухайте повзунки до отримання бажаного відтінку шкіри.
9
В меню «маски» натисніть «инвертировать». І тепер пензлем білого кольору зафарбовуйте шкіру. Ви побачите, що особа набуває потрібний оттенок.Теперь наша фотографія готова.
10
Переконайтеся, що ви змінили все, що хотіли. Тепер потрібно відключити або видалити шар «зміни». Збережіть вийшло зображення.
Зверніть увагу
Таким простим способом можна створювати абсолютно фантастичні особи різних форм і кольорів. Можна з одного зробити інопланетянина. Втілюйте свої творчі задуми і удачі вам.
Корисна порада
Не забудьте відключити або видалити шар "зміни", інакше на збереженому зображенні буде видно всі ваші помітки.