Як відкрити порт на роутері zyxel. Як підключити zyxel hjenth r yjen, ere.

Під час налаштування роутерів для створення домашньої мережі іноді доводиться самостійно конфігурувати окремі порти і задавати маршрути для певних пристроїв. Це необхідно для правильного підключення IP-TV або настройки доступу до DC ++ або ftp-клієнтам.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте роутер фірми Zyxel, то введіть в адресний рядок вашого інтернет-браузера http://192.168.1.1 і натисніть клавішу Enter. Тепер натисніть на кнопку Wizard Setup і приступите до налаштування з'єднання з сервером провайдера.
2
Заповніть поля відкритого меню таким чином: Mode - Routing; Encapsulation - PPPoE (L2TP); Multiplex - за вибором провайдера; VPI і PCI - аналогічно Multiplex.
3
Тепер натисніть кнопку Next. Введіть ім'я користувача та пароль, видані вам провайдером. Вкажіть параметр Obtain IP Address Automatically. Обов'язково активуйте пункт «Залишатися на лінії» (Nailed-UP Connection). Виберіть один з режимів роботи функції NAT. Краще активувати SUA Only, якщо провайдер не вимагає наявності іншого параметра.
4
Натисніть кнопку Next. Тепер введіть внутрішній IP-адресу вашого роутера і маску підмережі. Активуйте функцію DHCP. Тепер натисніть кнопки Next і Finish. Налагодження підключення на цьому етапі закінчена.
5
Тепер перезавантажте роутер, відключивши його на деякий час від електромережі, і відкрийте меню Advanced Setup. Перейдіть до пункту NAT. Вивчіть вміст відкрилася таблиці маршрутизації (Routing Table). Змініть значення існуючих полів або додайте новий маршрут. Обов'язково вкажіть обидва порти і IP-адресу пристрою, для якого відкриваються ці порти.
6
Щоб уникнути проблем з підключенням певних пристроїв до даних портів, задайте для них статичні (постійні) IP-адреси. Це можна зробити навіть при активній функції DHCP у роутера. Обов'язково вкажіть IP роутера в якості основного шлюзу.
7
Якщо вам необхідно відкрити порти відразу для всіх мережевих пристроїв, то вимкніть функцію DHCP, відкривши пункт LAN, який розташований в меню Advanced Setup. Після цього обов'язково задайте кожному комп'ютеру власний статичний IP-адресу.