Як прибрати синці в фотошопі. Як зробити шкіру гладкою в фотошопі.

Фотоапарати вже стали невід'ємною частиною нашого життя. Зараз вже мало хто собі може уявити поїздку на відпочинок без нього. Але іноді трапляються такі ситуації, що на прекрасному знімку у вас видно синець, подряпина або мішки під очима. А на майбутнє, природно, хотілося б залишити бездоганну фотографію.
Інструкція
1
Для початку визначимося з фотографією і відкриємо її в фотошопі. File - Open (Файл - відкрити)
2
Для виконання тих чи інших дій в фотошопі є кілька інструментів. Для даної операції підійдуть два з них: інструмент Пензель відновлення (Healing Brush) і інструмент Штамп (Clone Stamp). Пензель відновлення більше підходить для роботи зі зморшками і мішками під очима. Нам потрібно замінити колір синяка кольором шкіри, для цієї операції більше підійде інструмент Штамп.
3
Відрегулюємо масштаб знімка так, щоб нам було зручно працювати з синцями. Для цього затискаємо кнопку ALT і крутимо коліщатко мишки. Далі налаштуємо курсор. Клацаємо правою кнопкою миші, і в меню вибираємо потрібний діаметр і жорсткість.
4
Після настройки затискаємо клавішу ALT (курсор набирає вигляду хрестика) і клацаємо по знімку недалеко від синяка. Саме це місце буде копіюватися і замінювати колір синяка.
5
Приступимо до «замазування» синяка. Якщо робити не поспішаючи й акуратно, то можна практично ідеально прибрати синяк і підібрати яскравість, колір і відтінок цього місця.
6
Якщо потренуєтеся, то зовсім скоро ви зможете проробляти дану операцію, як професіонал фотошопа. І ви зрозумієте, що прибрати синці в фотошопі - абсолютно нескладно. Вдалих починань!