Як налаштувати переадресацію пошти. Як в Яндексі пості зробити переадресацію листів на телефон.

Необхідність пересилання листів з однієї поштової скриньки на інший може знадобитися з різних причин. Який би ця причина не була, налаштувати переадресацію пошти на поштовому сервісі Yandex зовсім нескладно - для цього необхідно виконати декілька кроків.
Інструкція
1
Щоб налаштувати переадресацію пошти, увійдіть в свою поштову скриньку на поштовому сервісі Yandex, запровадивши відповідні логін і пароль. Перейдіть в налаштування пошти. Зробити це можна, клікнувши на рядок-посилання «Настройки», розташовану в правій верхній частині вікна трохи нижче адреси вашої поштової скриньки.
2
У вікні налаштувань виберіть розділ «Правила обробки пошти», клікнувши на рядку-посиланню лівою кнопкою миші. На сторінці, вам буде запропоновано створити правило, відповідно до якого вхідна пошта буде оброблятися і пересилатися на вказану вами адресу електронної пошти. Натисніть на кнопку «Створити правило», щоб приступити до налаштування переадресації.
3
В першому рядку правила вкажіть, які листи повинні пересилатися на іншу поштову скриньку. За замовчуванням встановлено: «Застосовувати до всіх листів, крім спаму з вкладеннями і без вкладень». Щоб змінити параметри, клікніть по напису «Змінити» в кінці речення.
4
В поле «Якщо» виберіть у спадному списку рядок «Від кого», наступного випадаючим списку встановіть «Чи співпадає з», в порожньому полі введіть адресу поштової скриньки, в якому зараз перебуваєте. В розділі «Виконати дію" поставте маркер напроти рядка «Переслати за адресою», в порожньому полі введіть адресу того поштової скриньки, на який будуть пересилатися вхідні листи. Якщо хочете, щоб у поточному поштовому ящику залишалася копія листа, поставте маркер в поле «Зберегти копію при пересиланні». Натисніть кнопку «Створити правило».
5
Після того, як ви створили правило, перейдіть в папку вхідних листів у тому поштовому ящику, переадресацію на який ви встановили. Відкрийте щойно лист, що прийшов під назвою «Підтвердження електронної адреси для сервісу Яндекс.Пошта». Щоб підтвердити створене для переадресації правило, перейдіть за посиланням, що міститься в листі.
6
У вікні з текстом «Хтось, можливо ви самі, створив правило для пересилання листів з Яндекс.Пошти на вашу адресу. Для активації правила потрібне підтвердження власника ящика, з якого здійснюватиметься пересилання »натисніть кнопку« Включити правило ».