Як встановити флеш плеєр.

Технологія Adobe Flash, незважаючи на свій поважний вік, і донині залишається однією з найпопулярніших при розробці веб-сайтів. Причому на флеш робиться все: від банерів та інтерактивних сторінок з анімацією до онлайн-ігор і складних додатків. Але для того, щоб споглядати всю цю красу, необхідно встановити флеш плеєр, він поставляється у вигляді плагіна для вашого інтернет-браузера.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
  • - сумісний браузер
Інструкція
1
Відкрийте ваш улюблений браузер і введіть адресу http://adobe.comВ правій частині сторінки ви побачите посилання Get Adobe Flash Player. Натисніть на неї.
2
На наступній сторінці з'явиться інформація про вашу операційній системі, версії браузера і розрахунковому часу завершення скачування. Для продовження натисніть кнопку «Завантажити».
3
Після цього з'явиться вікно збереження файлу. Виберіть місце, куди ви хочете зберегти інсталяційний файл флеш плеєра, завантаження почнеться автоматично. Після того, як вона буде завершена, запустіть завантажений файл, закрийте всі вікна вашого браузера і приступите до установки. Установка автоматична, вона займе кілька секунд, після чого ви зможете знову запустити ваш браузер і перевірити результат, відкривши будь-який сайт з флешем.
Зверніть увагу
Для різних операційних систем (Windows, Mac, Linux) та різних браузерів процес установки флеш плеєра може відрізнятися.
Корисна порада
Більшість сучасних браузерів мають функцію визначення відсутніх плагінів. Це значить, що якщо ви відкриєте сторінку з елементами флеша, то браузер повідомить вам про це і запропонує встановити флеш плеєр в автоматичному режимі. Від вас буде потрібно лише підтвердити установку і перезапустити після цього браузер.