Як почистити випарник.

Автовласникам напевно знайома проблема неприємного запаху в салоні машини у зв'язку із забрудненим випарником кондиціонера. Яких тільки способів з його очищення не пропонували один одному водії. Звичайно, найкращий вихід - звернутися в сервіс, але як бути, коли на фахівців немає ні часу, ні грошей?
Інструкція
1
Прочитайте інструкцію, прикладену до кондиціонера. З'ясуйте всі особливості конструкції загальної системи вентиляції автомобіля. Найголовніше - забезпечте вільний доступ до випарника кондиціонера.
2
Ви можете отримати доступ до кондиціонера безпосередньо з-під капота, вийнявши перед цим фільтр салонного повітря. На деяких моделях авто доступ до кондиціонера можна отримати, перебуваючи в салоні. В цьому випадку достатньо демонтувати бардачок (звичайний «бардачок») і вийняти фільтр салонного повітря.
3
Незалежно від конфігурації системи, ви можете провести очищення системи вентиляції через дренажну трубку зливу конденсату, проте в деяких випадках такий спосіб неможливий без підйому автомобіля.
4
Висушіть випарник кондиціонера. Прогрійте двигун автомобіля і включіть на кілька хвилин обігрівач салону на повну потужність. Підставте технологічний посудину під дренажну трубку кондиціонера для того, щоб зібрати залишки рідини (трубка зазвичай знаходиться на днище автомобіля або на моторному щиті).
5
Тепер переведіть регулятор температури в середнє положення і розпорошите препарат для очистки на випарник (кращі препарати - німецькі) за допомогою зонда-розпилювача з-під капота, з салону або з боку днища (залежно від того, з якого боку ви отримали доступ до кондиціонера).
6
Після того як ви розпорошили приблизно? обсягу препарату, заглушите двигун і розпорошите залишки в дефлектори вентиляції в салоні. Щоб це зробити, спочатку максимально введіть зонд всередину салону, а потім поступово витягайте його назовні.
7
Зачекайте, поки препарат не подіє і знову висушіть випарник. Для цього заведіть двигун і включіть обігрівач на повну потужність.
8
Після цієї процедури випарник кондиціонера буде чистим як мінімум протягом 3-х місяців. Втім, цей контрольний термін можна і збільшити, якщо надалі хвилин за 5 перед паркуванням вимикати кондиціонер і включати обігрівач на максимально можливу потужність. Випарник за цей час встигне висохнути, що стане на заваді розмноженню бактерій і грибків.