Як зробити стебло до квітки.

Штучні квіти - це вічне літо в вашому домі. Вони ніколи не зів'януть, не вимагають поливу і особливого догляду. Саме тому майстрині так люблять створювати квіти з самих різних матеріалів - з тканини, бісеру, паперу, пластики і багато ще з чого. Але часом буває куди складніше підібрати для квітки підходящий стебло.
Інструкція
1
Зробіть стебло для штучного квітки з невеликої в'язальної спиці. За допомогою плоскогубців загніть один кінець спиці в кільце. До нього прикріпіть квітка, а саме кільце закрийте чашелистиками. Спицю обмотайте зеленої креповой папером. Цей спосіб, мабуть, найпростіший, але пам'ятайте, що квіти з такими стеблами можуть виглядати не надто акуратно, крім того, їх буде складно оформити в композицію.
2
Підберіть для виготовлення стебла дріт. Її товщина повинна залежати від розмірів самого квітки - для великих квітів вибирайте дріт товстіший, для дрібних - більш тонкий. Намагайтеся вибрати дріт, досить міцну, щоб тримати форму квітки, але досить гібкую.Зеленую креповую папір наріжте смужками шириною близько 5 мм. Змастіть пальці крейдою, щоб папір в них не ковзала. Починайте обмотувати стебло смужками, тримаючись за кінець дроту і повертаючи її великим, вказівним і середнім пальцями. Намагайтеся обмотувати щільно і акуратно. Після обмотування промажьте весь стебло клеем.Такім же чином можна обмотати дріт і ватою, але пам'ятайте, що шар вати повинен бути дуже тонким.
3
Виготовте м'який стебло, якщо ваші квіти призначені для обробки. Для цього візьміть смужку накрохмаленої тканини шириною 1-2 см, зрізаної по косою. Свейте пальцями в щільну трубочку. Слідкуйте, щоб матеріал не скручувався, а звивався паралельно. Після того, як ви скататися всю стрічку, візьміть її за кінці і потягніть - вийде довгий і тонкий стебло. Розділіть його на відрізки потрібної вам довжини і прикріпіть до квітів за допомогою голки і нитки.
4
Спробуйте і кілька екзотичний спосіб - відріжте стебло від справжньої троянди, підсушіть його і примотати штучний квітка до нього. Правда, такий стебло вийде зовсім гнучким.