Як вибрати гриф.

Брак часу найчастіше не дозволяє регулярно відвідувати тренажерний зал. Але щоб підтримувати себе в хорошій фізичній формі досить купити штангу, комплект млинців до неї і організувати тренування вдома. При цьому потрібно вирішити важливе питання, який же гриф найкраще вибрати?
Інструкція
1
Визначтеся з довжиною грифа. Якщо у вас мало місця для тренувань, і ви не можете вибрати довгий снаряд, то зупиніться на грифі розміром 1200 мм або 1500 мм. Якщо площа обраного під тренування місця достатня, то найкраще підійдуть грифи розмірами 1800 мм і 2200 мм. Така довжина снаряда дозволить виконувати багато вправ широким хватом і використовувати більшість стійок для штанг, що продаються в магазинах. Також ви зможете споряджати штангу великою вагою.
2
Оберіть діаметр грифа. Краще всього використовувати грифи з найменшим посадковим діаметром для млинців товщиною 25 мм. Така товщина дозволить зробити гриф універсальним і використовувати млинці з різними діаметрами посадочного отвору. Для цього на штангу досить встановити спеціальні втулки і перехідники, які можна окремо придбати в магазині.
3
Слідкуйте за тим, щоб на грифі була спеціальна «накатка», тобто на гладкій поверхні металу присутня діагональна насічка. У разі її відсутності ваші руки будуть роз'їжджатися, ковзаючи по грифу. Подібна обробка грифа допомагає надійно утримувати його в процесі тренувань, зменшуючи ковзання. Практично на всіх заводських грифах є «накатка».
4
При виборі грифа зверніть особливу увагу на кріпильні замки для млинців. Найзручніший варіант - це пружинні замки. Вони увібрали в себе переваги двох інших типів - гвинтового і замку-гайки і практично позбавлені їх недоліків. Справа в тому що, використовуючи замок-гайку, ви будете витрачати багато часу на зняття і додавання млинців, розкручуючи і закручуючи кріплення кожен раз. Гвинтовий замок погано тримає млинці на грифі, і ви ризикуєте отримати травму, трохи нахиливши штангу в процесі виконання вправи. А пружинний замок швидко надаватися і міцно утримує млинці протягом всієї вашої тренування.