Як вибрати теплову завісу.

Одним з ефективних способів збереження тепла в приміщенні взимку установка теплової завіси. Принцип дії приладу дуже простий - потік зігрітого повітря відсікає холодний, і він не потрапляє в приміщення навіть при відкритих дверях. Максимальна температура та швидкість потоку залежать від потужності приладу, яка підбирається виходячи з конкретних умов.
Інструкція
1
Існують два види теплових завіс - вертикальна і горизонтальна. Для правильного підбору теплового приладу заміряйте висоту або ширину дверного отвору. Довжина завіси повинна відповідати відповідним геометричних розмірах двері.
2
Для стандартних дверних прорізів оптимальна потужність приладу складає близько 1000 куб.м/год. Для захисту отворів невеликого розміру, достатня завіса продуктивністю 300 куб.м/год.
3
При виборі теплової завіси зверніть увагу на тип нагрівального елементу. Це може бути спіральний нагрівач або ТЕН.
4
Спіральний нагрівач при своїй невисокій ціні має ряд недоліків: - мала площа поверхні, яка віддає тепло; - висока температура нагрівання спіралі, яка веде до спалювання кисню; - короткий термін служби.
5
У Тена в порівнянні зі спіральним нагрівачем єдиний недолік - вища ціна. Переваги: - велика площа нагріву, що дозволяє знизити температуру потоку повітря, а значить і знизити споживання електроенергії; - відсутність ефекту спалювання кисню; - довговічність.
6
При покупці перевірте, що б потужність пристрою відповідала параметрам електропроводки, до якої вона буде запитана.
7
Зверніть увагу на маркування завіси. Перша цифра означає середню висоту установки. Перебуваючи на цій висоті, завіса створює безперервний потік повітря до самої підлоги. Якщо цього не відбувається, то слід вибирати більш потужну модель.
8
Вибирайте модель теплової завіси з функцією можливого регулювання швидкості повітряного потоку і регулювання температури нагрівальних елементів. Регулювання має здійснюватися не тільки з самого блоку завіси, але і з пульта дистанційного керування.
9
Зверніть увагу на моделі з таймером і термостатом. Ці функції допоможуть в економії електроенергії і продовжать термін служби нагрівального елементу.
10
При необхідності підберіть модель з регулюванням кута подачі повітряного потоку. Ця функція значно збільшує ефективність роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T61L8A-dKtA
Корисна порада
1. Купуйте теплову завісу перевірених виробників, це дасть додаткову гарантію, що прилад буде служити долго.2. Перед установкою обов'язково вивчіть інструкцію, в якій вказані вимоги, що пред'являються до електромереж і правила установкі.3. Якщо не впевнені що впораєтеся з установкою теплової завіси та її підключенням самостійно довірте установку спеціалістам.4. Зверніть увагу на термін гарантії і можливість сервісного обслуговування, в післягарантійний період.