Як позбутися рубців після акне.

Для того щоб на вашому обличчі не залишалося рубців після чорних вугрів, не потрібно їх тиснути. Але якщо ви не прислухалися до порад, і якщо вугрі привела до виникнення дефектів після запалення, спробуйте позбутися від виниклих дрібних шрамів на шкірі обличчя.
Інструкція
1
Удайтеся до допомоги косметолога. Саме він вирішить, який спосіб найбільше підходить для усунення проблеми. Дуже часто для лікування рубців радять використовувати хімічний пілінг.
2
Він ділиться на серединний і глибокий. Під час процедури серединного пілінгу спеціальні хімічні речовини проникають в шкіру і розчиняють клітини, домагаючись їх змертвіння. Шкіра в місцях застосування подібного пілінгу темніє. Потім на місці плям утворюються корки, які незабаром відпадають, і починається процес загоєння. Це характеризується утворенням великої кількості колагену, який заповнює рубці і згладжує їх. Для того щоб прибрати сліди від акне повністю, зробіть декілька процедур з проміжком від одного до трьох місяців. Приготуйтеся до того, що під час процедури може виникнути біль.
3
Глибинний пілінг застосовується набагато рідше, в разі якщо мається досить крупний рубець. Проводять його тільки в лікарні і використовують загальний наркоз.
4
Їли вас чимось не влаштовує метод пілінгу, спробуйте лазерну шліфовку. Плюси її використання полягають у тому, що лазер діє точково, тільки на постраждалу ділянку шкіри. Мінуси - видаляються тільки невеликі і неглибокі рубці.
5
Спробуйте вирішити проблему за допомогою ін'єкцій колагену. При цьому способі відбувається тимчасове заповнення ямок і нерівностей на шкірі. Ефект тривати всього від 3 до 6 місяців.
6
Якщо у вас немає протипоказань, використовуйте дермабразію. Під час її виконання спеціальним апаратом стирається верхній шар шкіри. Це допомагає прибрати повністю неглибокі рубці і значно зменшити великі. Не плутайте цю процедуру з домашньою дермабразія. Домашні набори малоефективні і з рубцями не справляються.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що рубці неможливо видалити повністю, використовуючи маски та косметичні засоби. Єдине, що ви реально отримаєте після їх застосування, це короткочасний ефект. Тому не тягніть час і звертайтеся до фахівців. Врахуйте, що вилікувати свіжий рубець набагато простіше, ніж застарілий.