Як перевірити повітря в квартирі.

Ще здавна було помічено, що в деяких приміщеннях у людей погіршується самопочуття. Буває, що раптом різко заболить голова, з'являється різь в очах, запаморочення. Якщо раніше такі будинки називали нечистими, то зараз більш реально підходять до цієї проблеми - або перевіряють показники побутових приладів (таких як термометр, гігрометр і ін.), Або викликають на будинок фахівців з центру гігієни і епідеміології.
Інструкція
1
Якщо ви помітили зміни стану здоров'я, у вас з'явилася алергія і неясні ознаки інших захворювань, тоді вам необхідно зробити аналіз повітря в квартирі. Адже саме квартирний мікроклімат може викликати безпричинне чхання, грипозний стан, ломоту в суглобах, загальну слабкість та інші симптоми хвороб.
2
Для початку проведіть ретельне вологе прибирання приміщення, добре провітріть всі кімнати. Намагайтеся підтримувати нормальний режим вологості. Купіть гігрометр - спеціальний прилад для вимірювання вологості. Врахуйте, що постійна робота кондиціонера значно висушує повітря в квартирі. Але й підвищена вологість теж негативно впливає на здоров'я людини. Наприклад, цвілеві грибки, які поширюються в надто зволоженому приміщенні, сприяють розвитку бронхіальної астми.
3
Якщо з вологістю все нормально, тоді викликайте фахівців з центру гігієни і епідеміології. Попередньо продумайте, що може викликати ваше нездужання. Може бути, ви недавно робили ремонт і обклеїли стіни новими шпалерами, купили нові меблі, пофарбували підлогу. А, може бути, поруч з вашим будинком проходить жвава траса або неподалік знаходиться хімічний комбінат. Вкажіть ці причини в своїй заяві. Тоді лаборанти підготують відповідні реагенти. Фахівці виїдуть до вас додому зі спеціальними приладами, візьмуть проби повітря. Одночасно вони перевірять повітря і на вулиці за окном.Через кілька днів вам повідомлять результати перевірки. Якщо в квартирі виявиться перевищення формальдегіду, значить ваш будинок знаходиться поруч з транспортною магістраллю. Якщо більше аміаку, тоді винні ваші тварини. Навіть якщо вони дуже акуратні, і ви стежите за ними, все одно тварини мітять свою територію, і в повітрі присутні молекули цієї речовини.
4
Звертайтеся для перевірки повітря в квартирі не тільки тоді, коли відчуєте погіршення здоров'я, а й при покупці квартири, щоб відразу перевірити, чи все в ній в порядку. Якщо лаборанти визначать, що повітря забруднюють випаровування від нових меблів, яку ви нещодавно придбали, ви можете подати в суд на виробника. Підтверджуючі документи у вас вже будуть на руках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v9qYS4qMNmU