Як запустити комп'ютер без операційної системи.

У тій ситуації, коли операційна система перестала завантажуватися, її необхідно відновити. Це набагато швидше, ніж повністю перевстановлювати і налаштовувати нову ОС Windows.
Вам знадобиться
  • - Live CD.
Інструкція
1
Для початку спробуйте запустити функцію відновлення системи. Для цього вам буде потрібно або інсталяційний диск (при використанні Windows Vista або 7), або один з безлічі Live CD (для Windows XP). Вставте вибраний диск в привід. Увімкніть комп'ютер.
2
Якщо ви використовуєте інсталяційний диск Windows Vista (Seven), то почніть процес установки нової ОС. Перейдіть в меню «Додаткові параметри відновлення» і виберіть один з підходящих вам пунктів. Ви можете використовувати автоматичне відновлення завантажувальних файлів або ж повне повернення системи до того стану, в якому вона перебувала на момент створення архівного образу.
3
Якщо ж у вас на комп'ютері встановлена ОС Windows XP, то скористайтеся видом Live CD, що дозволяє запускати Windows без наявності на комп'ютері робочої ОС. Виберіть пункт «Завантаження Windows з диска».
4
Зачекайте, поки програма підготує і завантажить файли. Це може зайняти досить багато часу, тому що швидкість читання з CD-диска набагато менше швидкості роботи вінчестера. Тепер виконайте необхідні операції, працюючи в середовищі запущеної операційної системи. Будьте акуратні, бо запуск системи з диска дозволяє вам проводити будь-які операції з файлами встановленої ОС Windows XP.
5
Видаліть вірусні файли, що перешкоджають запуску операційної системи. У разі необхідності, змініть параметри завантажувальних файлів. Для успішного відновлення робочого стану системи краще використовувати готовий архів або диск, що містить файли аналогічної версії Windows.
6
Якщо вам потрібно підготувати жорсткий диск до установки нової операційної системи, то вам буде потрібно портативна версія програми Partition Manager. Запустіть її з USB-накопичувача і зробіть настроювання розділів жорсткого диска. Пам'ятайте, що працюючи в середовищі ОС, запущеної з диска, ви не зможете встановлювати додаткові програми на даний диск.