Як форматувати карту пам'яті.

Часто багато неполадки карт пам'яті легко усуваються простим форматуванням цих карт. Ця нескладна процедура може допомогти при різних «гілках», повільної роботи з картою, допоможе вона і при надлишку непотрібної інформації. Іноді простіше відформатувати карту, зберігши попередньо потрібну інформацію, ніж довго видаляти непотрібний накопичився сміття. Іноді й перед використанням карти після покупки потрібно провести її форматування - для того, щоб пристрій, який буде з нею працювати, змогло коректно сприйняти цю карту.
Вам знадобиться
  • Для виконання цієї процедури вам буде потрібно кардрідер з можливістю читання вашого типу карти і комп'ютер з встановленою операційною системою Windows.
Інструкція
1
Вставте карту в кардрідер, підключіть кардрідер до USB-порту вашого компьютера.Откройте «Мій комп'ютер». У вікні списку дисків з'явиться новий диск - це і є ваша карта.
2
Відкрийте карту подвійним клацанням лівої кнопки миші. Скопіюйте або перенесіть всю потрібну вам інформацію, яка зараз є на карті. Після форматування вся інформація, яка до цього містилася на карті буде знищена.
3
Знову відкрийте папку «Мій комп'ютер» .Щелкніте правою кнопкою миші на зображенні вашої картки. З'явиться меню, що випадає. В цьому меню вибирайте пункт «форматування». Відкриється вікно з параметрами форматування. Для карт, що мають розмір більш 2Гб має сенс змінити лише пункт «мітка тому». Можете написати там назву для своєї карти. Для карт меншого обсягу бажано змінити файлову систему. У випадаючому меню цього пункту виберіть систему FAT, або FAT 16.После цього можна натискати кнопку «почати». Не завершуйте процес форматування. Після його закінчення система видасть віконце «Форматування завершено». Тільки після цього можна відключати кардрідер і починати користуватися картою.
Зверніть увагу
Перед початком форматування переконайтеся, що на карті не зберігається цінної для вас інформації. Після даної процедури інформацію на карті відновити в домашніх умовах практично неможливо. Чи не переплутайте вашу карту з локальними дисками вашої системи, або з іншою картою в кардрідер. Будьте уважні при форматуванні.