Як повернути адресний рядок.

Трапляється іноді так, що необережний клік мишею призводить до зникнення адресного рядка в браузері. Подія пересічна, але недосвідченого користувача воно може налякати і навіть шокувати, між тим повернути утікачку на місце легко.
Інструкція
1
Для початку проведемо невеликий лікнеп. Браузером називається програма, за допомогою якої користувач виходить в інтернет. Існує декілька різновидів браузерів, найпоширеніші з яких Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Safari. З найбільшою ймовірністю у вас буде встановлена одна з перерахованих вище версій. Дізнатися свій тип браузера ви можете, подивившись на його оформлення і на саму верхню строчку в ньому. Зазвичай поруч із заголовком відкритої сторінки там написано в якому браузері ви зараз перебуваєте.
2
Адресна рядок у всіх браузерах виглядає приблизно однаково. Вона являє собою поле для введення адреси сторінки, яку ви хочете відвідати. І ось вона пропала. Що ж робити? Припустимо, що ви - російськомовний користувач і користуєтеся російськомовним браузером, наприклад, Опера (чомусь саме користувачі Opera найчастіше втрачають адресний рядок). Алгоритм ваших дій буде таким: для початку згадайте місце, де ви бачили рядок раніше. Панель, на якій розташовується адресна рядок, називається адресної панеллю. Клікнувши правою клавішею миші на вільній ділянці панелі, виберіть в меню пункт Налаштування. У виданому вікні перейдіть на вкладку Кнопки та натисніть "Скинути налаштування панелі". Вид адресної панелі повернеться до свого первісного стану, і адресна рядок буде знаходитися на своєму звичайному місці.
3
В інших браузерах достатньо натиснути правою клавішею миші на адресній панелі і в меню відзначити рядок Адрес або Адресна рядок галочкою. Ці дії допоможуть повернути втікачку рядок в 99% випадків на місце. Якщо ж жодна з маніпуляцій не допомогла, то є шанс, що рядок сховав хитрий троян, що проник на ваш комп'ютер. Грунтовна повірка комп'ютера антивірусною програмою або спеціальною утилітою для виявлення троянів допоможе вирішити проблему.