Як оновити Chipset.

Під оновленням чіпсета (Chipset) зазвичай мають на увазі установку свіжої версії драйверів для цього пристрою. Як правило, оновлення драйверів дозволяє підвищити продуктивність обладнання і виправити деякі помилки в його роботі.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers.
Інструкція
1
Практика показує, що оновити драйвери чіпсета через інтернет практично неможливо. Відвідайте сайт фірми-виробника вашої материнської плати. Знайдіть на ньому розділ «Ресурси» або «Драйвери». Найчастіше, на подібних сайтах присутні рядки пошуку, які дозволяють швидко зорієнтуватися у великому обсязі програмного забезпечення. Скачайте комплект драйверів для вашого чіпсета.
2
Тепер перейдіть в властивості меню «Мій комп'ютер», значок якого розташований в меню «Пуск». Відкрийте диспетчер пристроїв. Знайдіть у вікні меню «Комп'ютер» і розгорніть його. Тепер клікніть правою кнопкою миші по рядку, що з'явився. Виберіть пункт "Оновити драйвери».
3
У новому меню вкажіть параметр «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері». Тепер натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до тій папці, в яку ви зберегли викачані драйвери. Врахуйте, що необхідно попередньо витягти файли з архіву. Перезавантажте комп'ютер після установки нових драйверів.
4
Якщо ви не змогли виконати самостійний пошук потрібних драйверів або просто не впевнені в тому, що обраний комплект підійде для вашого чіпсета, скачайте і встановіть програму Sam Drivers. Вона являє собою найбільш повну базу драйверів для популярних пристроїв.
5
Відкрийте папку, в яку ви встановили програму Sam Drivers і запустіть файл DIA-drv.exe. Відразу після відкриття цього файлу запуститься процес оцінки комп'ютерного обладнання та пошук підходящих драйверів.
6
Тепер знайдіть пункт Chipset і встановіть біля нього прапорець. Натисніть кнопку «Встановити вибрані елементи» і виберіть параметр «Автоматична установка». Дочекайтеся завершення процесу установки драйверів і перезавантажте комп'ютер.
7
Ще раз запустите програму і переконайтеся в тому, що драйвери встановлені вірно.