Як отримати статичний адресу.

Щоб офісна або домашня локальна мережа працювала справно, її необхідно правильно налаштувати. Зазвичай при підключенні додаткового обладнання до комп'ютерів, для них встановлюється статичний IP-адресу.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Спочатку побудуйте власну локальну мережу. Це можна зробити за допомогою мережевого концентратора. Підключіть цей пристрій до мережі змінного струму і встановіть його в доступному місці. Пам'ятайте, що для роботи концентратора необхідно постійне підключення цього пристрою до електромережі.
2
З'єднайте з роз'ємами Ethernet (LAN) мережевого концентратора стаціонарні комп'ютери. Для здійснення цього з'єднання вам будуть потрібні заздалегідь підготовлені мережеві кабелі з коннекторами на обох кінцях.
3
Тепер підключіть до комп'ютера МФУ або принтер. Налаштуйте параметри нового пристрою. Обов'язково вкажіть ступінь його доступності для інших користувачів. Це може бути вільний доступ або парольний захист принтера.
4
Щоб не виконувати пошук даного принтера після кожної перезавантаження комп'ютера, до якого він підключений, виконайте настройку цього ПК. Відкрийте список активних підключень до мережі.
5
Виберіть мережевий адаптер, з'єднаний з концентратором. Клацніть на його значку правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Тепер відкрийте параметри протоколу інтернету TCP/IP. Встановіть прапорець навпроти параметра «Використовувати наступний IP-адреса».
6
Задайте значення IP-адреси цього мережевого адаптера. Якщо цей комп'ютер повинен отримувати доступ до інтернету через маршрутизатор або інший сервер, то пропишіть IP-адресу цих потрібного пристрою в поля «Основний шлюз» і «Бажаний сервер DNS». Збережіть параметри налаштованого меню, натиснувши кнопку «Ок».
7
Проведіть аналогічну настройку мережевих адаптерів інших комп'ютерів вашої мережі. Врахуйте, що необхідно кожен раз здавати нове значення IP-адреси. Для того щоб уникнути проблем, пов'язаних з доступом до мережевого принтера, рекомендують змінювати тільки четвертий сегмент поля «IP-адреса», тобто загальна схема IP-адрес буде виглядати так: 156.134.126.Х.
Швидкий пошук потенційних клієнтів стає одним з основних методів роботи менеджерів і торгових представників. При передачі клієнтури від одного працівника до іншого деколи втрачаються адреси, а залишаються лише записи в телефонній книзі. Знайти по телефону адресу можна за допомогою самих різних довідкових систем.
Інструкція
1
Однією з найповніших баз даних адрес і телефонів володіє програмний довідковий комплекс «ДубльГИС». Якщо організація, адреса якої ви шукаєте, знаходиться в місті, для якого розроблено електронний довідник «2ГІС», знайти її буде нескладно. Запустіть програму, оновіть її. Якщо з дати останнього оновлення пройшло більше трьох місяців, то не весь функціонал буде доступний, та й інформація буде неактуальна.
2
У верхньому лівому кутку знайдіть кнопку з назвою «Розширений пошук» і натисніть на неї. Відкриється додаткове діалогове вікно, яке дозволяє комбінувати різні критерії пошуку, щоб отримати максимально точні відомості. В цьому вікні ви побачите серед інших рядок «Контакти». Тут можна вибрати спосіб пошуку по телефону або електронною поштою. В поле «номер телефону» вводите відомий вам набір цифр. Забивати поспіль цифри, не розділяючи їх дужками або дефісами - програма вас і так прекрасно зрозуміє. Зручність довідника в тому, що він видасть всі варіанти збігів, навіть якщо ви знаєте тільки частину номера.
3
Дізнатися адресу організації можна і через довідкову службу міста. Зателефонуйте туди по телефону 09. Якщо з якихось причин вам не вдалося додзвонитися до безкоштовної «Держдовідки», телефонуйте за номером 009 або 063. Другий варіант не обов'язково має на увазі платне надання інформації - якщо вона вимагає оплати, оператор сповістить про це. Назвіть оператору довідкової служби номер телефону цікавить вас підприємства. Через деякий час ви отримаєте цікаву для вас інформацію, якщо вона є в базі даних.
4
Якщо вас цікавить, як знайти за номером телефону адресу фізичної особи, то майте на увазі, що відповідно до статті 137 КК РФ, без його особистої згоди ніхто не має права поширювати інформацію про приватного життя. До таких відноситься номер телефону, місце реєстрації і так далі. Через платну службу 009 можна дізнатися адресу. Але процедура буде досить тривала: співробітник довідкової служби буде додзвонюватися за вказаною Вами номером, якщо це йому вдасться, він отримає від абонента дозвіл на розголошення особистої інформації. Потім цей співробітник зателефонує вже вам і повідомить місцезнаходження людини, яку ви розшукуєте. Але до чого всі ці складності, якщо можна самому подзвонити і дізнатися всю цікаву для вас інформацію?