Як порахувати обсяг робіт. Як порахувати ціну за одиницю виконаних робіт що сюди входить.

Робота - це виконання будь-яких дій, спрямованих на розвиток і благо цивілізації. Якщо говорити про будівництво, то для правильної організації виробництва необхідно порахувати обсяг майбутньої роботи. Що надалі і буде закладено в кінцеву вартість для споживача. Як же це зробити?
Інструкція
1
Порахуйте обсяги робіт у будівництві. На сьогодні це найбільший об'єм. Ознайомтеся з проектними матеріалами і розмістіть їх в зручному порядку для швидкого пошуку. Розділіть документацію на групи - окремо по підземній і наземної частини робіт.
2
Підрахуйте обсяги робіт у певному порядку: спочатку порахуйте для прорізів у зовнішніх стінах, потім для внутрішніх, потім роботу стінок, фундаменту, всіх земляних робіт, статей, всіх перекриттів, роботу даху, сходів, балконів, різних козирків і також ганку. Приступите до підрахунками робіт внутрішньої і зовнішньої обробки.
3
Використовуйте специфікації на різні використовувані матеріали: залізобетонні, дерев'яні, електротехнічні та ін. Іншими словами визначте норму витрати у відповідних одиницях: кубічних метрах, квадратних, погонних і т.д.
4
Підрахуйте кожну з робіт виходячи з ринкової вартості однієї одиниці. Наприклад, фарбування квадратного метра або прокладка погонного метра кабелю. Враховуйте накладення подвійних і потрійних шарів при роботі з оздоблювальними матеріалами.
5
Підрахуйте обсяг будівельних робіт за допомогою спеціальних комп'ютерних програм, наприклад, CADWizard, які чітко і точно зроблять кошторис. Виберіть цікавий креслення, виділіть його, і програма вважатиме весь обсяг роботи на даній ділянці. Задайте реальний масштаб, вказавши лише величину одного елемента креслення, наприклад, стіни.
6
Порахуйте обсяги механічних робіт, які не стосуються будівництва. Тут все простіше. Виберіть за основу який-небудь ділянку роботи (обсяг). Прийміть його за одиницю, наприклад, навантаження-вивантаження однієї машини, кількість розклеєних листівок, виготовлення однієї деталі і т.д. Проведіть підрахунок таких одиниць, де робота повністю виконана.
7
Визначте обсяг розумових робіт. Спочатку чітко поставте цілі, як можна докладніше. Потім в кінці відведеного часу пройдіться по всіх пунктах, завдання яких виконані. Визначте в процентному співвідношенні кількість виконаних робіт до поставлених завдань. Зверніть увагу, що деякі пункти можуть бути більш трудомісткими, а значить вимагають більшої кількості часу.