Як виписати рахунок-фактуру на аванс.

Рахунок-фактура на аванс - це документ, що підтверджує попередню оплату за товар, послугу або роботу. Заповнення рахунок-фактури повинно відповідати статті 169 Податкового кодексу РФ. Також всі авансові фактури слід фіксувати в книзі продажів.
Вам знадобиться
  • - рахунок-фактура;
  • - книга обліку продажів.
Інструкція
1
Заповнюйте на кожен проданий товар, надану послугу або роботу окрему рахунок-факту під порядковим номером, який повинен вестися тільки на авансові фактури. Заповнювати документ можна тільки синіми або чорними чорнилами, без виправлень, закреслень та помарок. Якщо ви проведете кілька товарів або послуг з однією фактурі, то вам випишуть величезний штраф. Це ж положення відноситься до того випадку, якщо ви забудете зафіксувати видану авансову фактуру в книзі продажів і нагряне перевірка з податкової інспекції. Це загрожує не тільки штрафами, але й кримінальним переслідуванням, а також припиненням роботи підприємства на термін до 9 місяців.
2
У відповідній графі напишіть повну назву своєї організації, індивідуальний номер платника податків.
3
В графі відомостей про покупця вкажіть повне найменування організації або приватної особи, ІПН, юридична або домашня адреса. При поштовому відправленні чітко пишіть не тільки всі реквізити одержувача, але і поштовий індекс.
4
Заповніть відповідну графу про товар, послугу або роботі. В поле для вартості впишіть повну вартість товару, послуг або роботи. Заповніть графу податкової ставки. Її необхідно вказувати в процентному співвідношенні від записаної вартості і в повному грошовому еквіваленті - в тисячах, рублях і копійках. Підпишіть фактуру і поставте печатку своєї організації, призначену для платіжних документів.
5
Заповнюйте всі фактури не пізніше 5 робочих днів з моменту прийому замовлення. Відразу ж вносите номер і всі відомості про виписаної фактурі до книги обліку продажів. У відповідній графі повинні стояти підписи головного бухгалтера і керівника підприємства.
6
Внесіть всі відомості про кожну авансової рахунок-фактурі в програму 1С. Зробити це можна відразу або вносити всі відомості один раз в квартал для планового звіту перед податковою інспекцією. За законом ви повинні виробляти щоквартальний звіт.