Як зробити віртуальні диски.

Працюючи за комп'ютером, ви часом відчуваєте гостру необхідність встановлення яких-небудь програм. Якщо у вас є диск з потрібним програмним забезпеченням, ви просто вставляєте в CD/DVD привід і встановлюєте, що потрібно. Але бувають випадки, коли потрібної програми просто немає під рукою чи ні приводу. Як в цьому випадку бути?
Інструкція
1
З такої неприємної ситуації вихід є - вам лише потрібно доступ в інтернет. Встановіть спеціальну програму на зразок DaemonTools, Alcohol 120 або Nero. Ці програми найбільш популярні і дозволять вам створити віртуальний образ самого приводу, а згодом зможуть створювати при необхідності і образи дисків.
2
У чому переваги створення віртуальних дисків та приводів? А в тому, що віртуальний привід ніколи не ламається і диск всередині нього ніколи не «вибухне» від високих швидкостей. Крім цього, ви можете створювати відразу декілька віртуальних приводів, на яких розташуйте найбільш важливі образи дисків. На одному - диск з Windows - так, про всяк випадок. На іншому можна розмістити необхідний софт, на третьому - улюблену гру і т.д.
3
Звичайно, недоліки у віртуальних дисків теж є. Наприклад, якщо у вас «полетіла» система і вам потрібно встановити Windows, віртуальний привід вам не допоможе, тому що у вас не буде можливості поміняти образ диска, та й поки ОС не завантажиться, ви не зможете ним скористатися.
Корисна порада
Майте на увазі, що образи дисків можна складати з будь-якого поєднання програм. Тому якщо вас, наприклад, не влаштовує зміст вашого диска з софтом, ви можете зробити свій власний, тільки з тими програмами, які будуть для вас корисні.