Як налаштувати Рамблер пошту.

Поштовий сервіс від компанії Rambler є одним з найпопулярніших способів організації електронного листування. Користуватися цією поштою можна з будь-якого місця і за допомогою різних пристроїв. Як же швидко налаштувати собі пошту на Рамблері?
Вам знадобиться
  • - пристрій, що підтримує вихід в інтернет;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Запустіть інтернет-браузер і в адресному рядку введіть адресу www.rambler.ru.
2
Знайдіть на головній сторінці посилання «Завести пошту». Клікніть на неї.
3
Введіть ваше ім'я та прізвище. Якщо хочете підписатися на новинну розсилку від цього ресурсу, відзначте галочкою відповідне поле.
4
Придумайте адресу своєї електронної пошти, введіть його у відповідному полі. Придумайте пароль для входу в електронну пошту, заповніть відповідні поля. Пам'ятайте, що чим простіше буде назва вашого електронного ящика, тим легше його буде запам'ятати вашим потенційним кореспондентам.
5
Заповніть область, призначену для відновлення пароля. Для цього виберіть один з секретних питань, запропонованих системою, і введіть відповідь на нього. Для того, щоб мати додаткові можливості для відновлення пошти, введіть існуючий адресу вашої електронної пошти, якщо у вас він є.
6
Введіть цифри та літери, вказані на зображенні у відповідне поле. Цей захід обережності дозволяє ресурсу захиститися від автоматичних реєстрацій різних шкідливих програм.
7
Натисніть на кнопку "Зареєструватися". У разі коректного введення всіх даних ви потрапите в робоче вікно своєї поштової скриньки і зможете почати роботу з електронною поштою на Рамблере.
Зверніть увагу
Для того, щоб убезпечити себе від спаму, намагайтеся не залишати на сумнівних сайтах адресу своєї електронної пошти. Інакше ви кожен день будете змушені чистити свою поштову скриньку від десятків, а то і сотень непотрібних вам рекламних листів.
Корисна порада
Для того, щоб підвищити безпеку своєї поштової скриньки, можна скористатися системою «придумування пароля», яка пропонується поштовим ресурсом rambler.ru. Для цього просто клікніть на кнопку «Придумати» навпроти поля для введення пароля і система сама запропонує вам надійний варіант.
Налаштування пошти включають в себе регуляцію таких параметрів, як кількість відображених на сторінку листів, підпис посиланого вами листи, стартова сторінка після авторизації, пароль, особисті дані і ін. На кожному поштовому сервісі доступ до цих налаштувань відкривається тільки після авторизації, і система "Rambler" - не виняток.
Інструкція
1
Авторизуйтесь на головній сторінці сервісу, ввівши свої логін і пароль. Відкрийте сторінку отриманих листів, перейшовши за посиланням «Пошта».
2
У правому верхньому куті, поруч з вашим логіном, знаходиться слово-посилання "Налаштування". Натисніть і перейдіть на сторінку налаштувань.
3
Виберіть настройки відповідно до своїх потреб: мову інтерфейсу, сторінка переходу після авторизації, кількість листів на сторінці, підпис і так далі. Для зміни особистих даних (ПІБ, дата народження, секретне питання і т.д.) натисніть відповідну сторінку серед опцій. Але перед переходом обов'язково збережіть внесені зміни.
4
На сторінці налаштувань ви можете встановити і новий пароль і завантажити новий аватар. Для цього скористайтеся відповідними посиланнями на сторінці налаштувань.