Як поміняти котушки запалювання.

Котушка запалювання - це прилад, який є елементом системи запалювання і призначений для перетворення низької напруги струму в струм високої напруги. Як і всі прилади, котушка періодично виходить з ладу і потрібно її заміна.
Інструкція
1
Приготуйте торцевий ключ, який необхідний для зняття котушки запалювання і тестер (мультиметр) для проведення перевірки її працездатності. Після цього від'єднайте провід з негативної клеми акумулятора. Знайдіть колодки, які підключені до низьковольтних роз'ємів висновків котушки, і виконайте їх роз'єднання. Також від'єднайте наконечник високовольтного проводу від котушки запалювання.
2
На корпусі котушки знаходяться утримувачі, в яких закріплені високовольтні дроти. Знайдіть їх і вийміть з утримувачів. Після цього відкрутіть болти, які кріплять котушку запалювання до корпусу кришки блоку циліндрів. Обережно вийміть котушку і від'єднайте від неї струмопровідну шину. Уважно огляньте її, особливу увагу приділіть маркуванні, щоб придбати таку ж.
3
Після цього підключіть мультиметр до високовольтних висновків котушки запалювання. Це дозволить вам виміряти опір вторинної обмотки. Уважно вивчіть експлуатацію вашого транспортного засобу і порівняйте виміряний результат з допустимими величинами, при серйозних розбіжностях замініть несправний прилад. Таку ж процедуру проведіть для другої котушки запалювання.
4
Після цього зробіть перевірку первинної ланцюга. Для цього підключіть джерело постійного струму до затискачів 2 і 3, а омметр до висновків 1 і 2. Маркування затискачів є на корпусі котушки запалювання. Пам'ятайте, що до першого висновку повинен бути підключений негативний дріт вимірювального приладу.
5
Стежте за часом подачі постійного струму, яке має бути не більше 10 секунд, інакше ви ризикуєте перегріти обмотку, що призведе до згорання котушки. Подивіться допустимий опір, вказане в документації, воно повинно знаходитися в діапазоні від 20 до 30 кОм і порівняйте його з отриманими даними.