Як зробити масло Какао.

Какао-масло - це екстракт жиру з какао-бобів. Його застосовують в косметології та харчової промисловості. Какао-масло використовується, головним чином, для приготування шоколаду; воно надає шоколадним виробам ніжну однорідну структуру. Також какао-масло є центральним компонентом багатьох косметичних засобів. Його часто додають в мило, шампуні і лосьйони. Яким же чином можна отримати справжнє какао-масло?
Вам знадобиться
  • - Какао-боби;
  • - гриндер, або кавомолка;
  • - молоток;
  • - решето;
  • - прес .
Інструкція
1
Ретельно промийте какао-боби в чистій холодній воді і просушіть.
2
Покладіть какао-боби рівномірно на жароміцних форму і обсмажте їх в духовці при температурі від 40 до 60 градусів Цельсія протягом 90 хвилин.
3
Залиште какао-боби охолоджуватися при кімнатній температурі.
4
Використовуючи молоток, відбийте злегка какао-боби, щоб відокремити зерна від зовнішньої шкаралупи. Після обсмаження шкаралупа вже повинна була злегка відійти.
5
Покладіть оброблені какао-боби в решето. Акуратними надавлюють рухами заважайте какао-боби таким чином, щоб шкаралупа в підсумку залишилася на поверхні решета, а зерна потрапили в ємність.
6
За допомогою гриндера (невеликий пристрій для подрібнення спецій або тютюну), або кавомолки, роздробити очищені зерна какао бобів до порошкоподібного стану. Тепло від гриндера розплавить жир в зернах, поступово надавши какао більш рідку консистенцію.
7
Вийміть какао-масло з подрібнених в порошок зерен шляхом пресування, використовуючи екструдер, експеллером або гвинтоподібний прес для комерційного якості какао-масла.
Корисна порада
1. Щоб отримати 1 л какао-масла, вам знадобиться близько 22 кг какао-бобів. Перед тим, як будете обсмажувати какао-боби, отсортируйте їх за розміром для забезпечення рівномірної обжарки. Коли будете видаляти шкаралупу, робіть це обережно, щоб не розчавити какао-боби в порошок.2. Використовувати відкрите полум'я небажано для обсмажування какао-бобів, бо шкаралупа може загореться.3. Какао-масло зазвичай дезодорують, щоб прибрати сильні і небажані отдушкі.4. Зволожуючі властивості какао-масла часто використовуються для запобігання розтяжок у вагітних жінок, при лікуванні тріщин на тілі і губах і як щоденне зволожуючий засіб для запобігання сухості і свербіння кожі.5. Бархатиста структура, приємний аромат і пом'якшувальні властивості какао-масла роблять його популярним компонентом в продуктах для шкіри, таких як декоративна косметика, мило і лосьйони.