Як включити звукову карту.

При покупці комп'ютера ми вибираємо відповідну нам конфігурацію комп'ютера і версію операційної системи. Також нам необхідно мати на комп'ютері корисні програми для перегляду і прослуховування відео та аудіозаписів. Іноді виходить так, що звуку, що виходить із колонок, ми не можемо почути. Причина цьому відключена опція звучання в комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Диск з драйверами на звукову карту, знання БИОС материнської плати, мережу Інтернет.
Інструкція
1
Найчастіше причиною тиші в колонках може служити відключення опції роботи звукової плати, вбудованої в материнську плату. Це, виходить, по причині особливостей модифікації кожної системної плати. Вихід із цього становища нескладний. Необхідно зайти в інтерфейс БІОС вашої системної плати. При включенні і завантаженні комп'ютера на чорному тлі з'являються системні записи англійською мовою. Виглядає це так: "Del to enter setup" або "Press F2 to enter setup". Це означає, що для входу в інтерфейс БІОС необхідно натиснути на клавішу Delete або F2. Далі нам слід знайти вкладку з пунктом меню "Onboard Device Configuration". Тут ми знаходимо назва нашого аудіопристрої і ставимо значення "On" або "Auto". Якщо одне з цих значень вже було виставлено, значить причина полягала не в цьому. Для виходу і збереження з інтерфейсу БІОСа нам необхідно натиснути F10 або зайти в меню "Exit" і натиснути на пункт меню "Exit & Save Changes".
2
Далі завантажується операційна система. В меню Пуск заходимо в Панель управління - Система - Обладнання - Диспетчер пристроїв. Знаходимо розділ Звукові, відео та ігрові пристрої. Якщо на звуковому пристрої стоїть знак запитання, значить, на цей пристрій не встановлювали драйвера. Виправляється це за допомогою оригінального диска, що йде в комплекті з комп'ютером, інакше його можна скачати з мережі Інтернет. Після установки необхідного драйвера слід перезавантажити комп'ютер (систему). Звук повинен з'явитися. Якщо звук все-таки не з'явився, то необхідно звернутися в службу підтримки операційної системи, встановленої на вашому комп'ютері.