Як зберегти мережеві підключення.

У тих випадках, коли ви активно використовуєте ноутбук і періодично підключаєте його до одних і тих же бездротових точок доступу, рекомендують зберігати параметри цих мереж. Для цього необхідно попередньо створити нове підключення.
Вам знадобиться
  • - USB-накопичувач.
Інструкція
1
Розробники операційної системи Windows Seven значно спростили процес створення нового підключення та збереження його параметрів. Клацніть по значку бездротових мереж, розташованому в системному треї. Перейдіть в меню «Центр управління мережами і загальним доступом».
2
Тепер відкрийте меню «Управління бездротовими мережами». Натисніть кнопку «Додати». Виберіть пункт «Створити профіль SSID вручну», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Введіть ім'я точки доступу. Із запропонованих варіантів виберіть тип безпеки, наприклад, WPA-Personal.
3
Вкажіть потрібний тип шифрування даних (TKIP або AES) і введіть пароль доступу до мережі. Встановіть прапорець біля пункту «Запускати це підключення автоматично».
4
Натисніть кнопку «Далі», а потім - кнопку «Закрити». Тепер в меню «Управління бездротовими мережами» у вас відображається мережу з заданим ім'ям (SSID). Клацніть по ній правою кнопкою миші і перейдіть до параметру «Властивості». Якщо вам доводиться мати справу з мережами, які приховують свій SSID, то встановіть галочку біля пункту «Подключаться, навіть якщо мережа не веде мовлення свого імені».
5
Якщо ви використовуєте кілька мобільних комп'ютерів і хочете створити на кожному з них однакові мережеві настройки, то перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами». Клацніть правою кнопкою миші по імені мережі, настройки якій ви хочете зберегти, і відкрийте її властивості. Підключіть до комп'ютера USB-накопичувач.
6
Тепер клацніть по пункту «Скопіювати цей мережевий профіль на USB-пристрій». У наступному вікні натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся завершення процесу копіювання профілю мережі. Вставте USB-накопичувач у інший ноутбук. Клікніть два рази по створеному файлу для активації цього профілю. Не забудьте налаштувати мережевий адаптер перед збереженням параметрів мережі.