Як знайти зниклий стільниковий.

Ви виявили пропажу стільникового телефону. Можливо, необережно впустити його або попросту забули десь через те, що сильно поспішали. А може бути, телефон вкрадений. Фахівці розцінюють шанси знайти зниклий стільниковий як 50 до 50. Але якщо в телефоні знаходиться важлива для вас інформація, спробувати все-таки варто.
Інструкція
1
У разі втрати телефону надрукуйте оголошення. Розклейте їх там, де ви, імовірно, залишили стільниковий. Дайте оголошення в газету. Заявіть про пропажу в стіл знахідок. Будьте уважні, можливо, вам пощастить побачити ваш телефон у когось в руках. Попередьте знайомих, може бути, вони десь помітять ваш телефон.
2
Якщо ви припускаєте, що телефон вкрадено, подайте заяву в РВВС того району, де сталася крадіжка. Можна також звернутися в міське або обласне УВС. Майте при собі паспорт і коробку від стільникового телефону разом з чеком. Краще буде, якщо ви зробите ксерокопію з коробки. На ній має бути серійний номер телефону та модель. Зробіть і ксерокопію чека. З метою пошуку зниклого телефону можна звернутися в приватне охоронне підприємство. Однак, ця послуга є не у всіх ЧОП, і вона платна.
3
Сходіть самі або з представниками поліції на ринок, в магазин, де продають вживані стільникові телефони. Вилучення телефону буде можливо тільки в тому випадку, якщо ви подали заяву про зникнення телефону. Відвідайте також найближчі до місця втрати телефону майстерні з ремонту стільникових, відділи та магазини, які приймають на реалізацію вживані телефони.
4
Зателефонуйте на номер вкраденого стільникового. Якщо вам дадуть відповідь, що не погрожуйте. Запропонуйте викупити телефон. Якщо телефон був загублений, цей спосіб може дати хороший результат.
5
Зверніться до вашого оператора зв'язку. В кожному телефоні є унікальний IMEI код, який побачить оператор, якщо вашим телефоном скористаються для дзвінка. Можна звернутися відразу до всіх операторам вашого міста. Крім того, оператор бачить місцезнаходження телефону, зберігається і історія переміщень апарату. Якщо користуються не вашої СІМ картою, можна встановити особу власника нової карти. Навіть якщо це неможливо зробити безпосередньо, то через дзвінки, зроблені з телефону, цілком реально.