Як перенести дані з однієї таблиці в іншу.

Для перенесення даних з однієї таблиці СУБД MySQL в іншу таку ж таблицю зручно використовувати додаток PhpMyAdmin, яке розповсюджується безкоштовно, має простий інтерфейс і дозволяє здійснювати необхідні операції навіть без знання мови SQL. Всі маніпуляції виробляються в вікні браузера. Ця програма пропонують своїм клієнтам практично всі хостинг-провайдери.
Інструкція
1
Скористайтеся функцією експортування даних, якщо таблиця, в яку потрібно помістити дані, знаходиться не на тому ж сервері, де розміщена вихідна таблиця. Для цього клацніть посилання на вихідну таблицю в лівому фреймі, а в завантажившись в правий фрейм сторінці клікніть в меню посилання «Експорт». У формі, яку після цього покаже додаток, знайдіть секцію «Структура» і приберіть позначку з вміщеного поряд з цим написом чекбокса. Таким способом ви скасуєте експортування даних про структуру таблиці - вона вам не потрібна, оскільки передбачається, що таблиця на іншому сервері з такою структурою і назвою вже існує. Якщо ж цю таблицю все ж необхідно створювати, то залиште позначку в цьому полі. Інші налаштування можна залишити без змін та натиснути кнопку «OK». PhpMyAdmin виведе набір SQL-запитів з експортованими даними в многострочное текстове поле на наступній сторінці.
2
Авторизуйтесь в додатку PhpMyAdmin, вміщеному на сервер, що містить таблицю призначення - це треба зробити в іншій вкладці (або іншому вікні) браузера, залишивши відкритою сторінку з SQL-інструкціями експортованих даних. Перейдіть в потрібну базу даних і клацніть в меню правого фрейма вкладку «SQL». Потім перейдіть в відкриту сторінку з даними вихідної таблиці, скопіюйте їх, поверніться назад, вставте скопійовані інструкції в поле вводу SQL-запиту і натисніть кнопку «OK». Додаток відправить запити на сервер, і дані будуть додані в таблицю.
3
Якщо додати інформацію з вихідної таблиці потрібно в яку-небудь таблицю на цьому ж сервері, то клацнувши посилання на вихідну таблицю в лівому фреймі, клікніть в меню правого фрейма вкладку «Операції». Знайдіть секцію з назвою «Скопіювати таблицю в" і виберіть у випадаючому списку назва бази даних, в якій знаходиться таблиця призначення. Праворуч від списку, що випадає розміщено поле, де потрібно вказати назву таблиці. Якщо ця таблиця вже існує і дані потрібно додати до вже мають ній рядкам, то поставте відмітку в полі «Тільки дані». Якщо ж таблицю ще треба створити або в існуючій таблиці треба замінити всі рядки копійований даними, то поставте позначки в полях «Структура і дані» і DROP TABLE. Потім натисніть кнопку «OK», і додаток виконає операцію.