Як збільшити віртуальну пам'ять.

Віртуальна пам'ять, вона ж файл підкачки - спеціальна технологія багатозадачних операційних систем, що дозволяє додавати до оперативної пам'яті комп'ютера частку пам'яті жорсткого диска. Збільшення віртуальної пам'яті комп'ютера доступно навіть початківцю.
Інструкція
1
В операційній системі Windows файл підкачки, який відповідає за обсяг віртуальної пам'яті, називається "pagefile.sys". Цей файл має сенс збільшувати, якщо ви використовуєте в роботі високопродуктивні програми, що вимагають великої обчислювальної швидкості, або граєте в вимогливі ігри, або ж робите і те, і інше одновременно.Для изменеия обсягу віртуальної пам'яті пройдіть в «Панель управління», виберіть категорію « Система ». В Windows XP виберіть вкладку «Додатково», в Windows Vista або 7 виберіть вкладку «Додаткові параметри системи». У який з'явився на екрані вікні знайдіть розділ «Швидкодія» і натисніть кнопку «Параметри», після чого в ще одному новому вікні виберіть вкладку «Додатково». Ви побачите обсяг файлу підкачки в даний момент на вашому комп'ютері, вказане в мегабайтах.
2
Для збільшення віртуальної пам'яті натисніть кнопку «Змінити», виберіть основний жорсткий диск (зазвичай диск «C:/»). Приберіть галочку з поля «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки», зверніть увагу на число рекмоендуемого загального обсягу файлу підкачки і вкажіть його в поле «Максимальний розмір (Мб)», після чого натисніть кнопки «Поставити» - «ОК» - «Застосувати» - «ОК». Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте комп'ютер.
3
Віртуальну пам'ять в ОС Windows Vista і Windows 7 можна збільшити, використовуючи флеш-накопичувачі, наприклад, на 4 або 8 Гб. Використовуйте для цього порожню флешку і технологію ReadyBust: вставте флеш-накопичувач в порт USB 2.0. Після виявлення комп'ютером нового пристрою, у вікні виберіть «Прискорити роботу системи». Коли відкриється сторінка настройки ReadyBoost, виберіть варіант «Використовувати цей пристрій» і вкажіть новий розмір віртуальної пам'яті.
Зверніть увагу
1 Гб = 1024 Мб