Як відкрити магазин овочів.

Здорове харчування складно уявити без овочів. Однак придбати свіжі та якісні овочі представляється можливим далеко не завжди. Торгова точка з такою продукцією здатна окупитися за короткий термін і приносити стабільний прибуток.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для торгівлі. Бажано, щоб поблизу не знаходилося ринків і аналогічних овочевих магазинів. При цьому близькість до великого супермаркету здатна навіть підвищити ваш товарообіг, якщо ви запропонуєте хороші ціни і гідний асортимент. Вибирайте досить прохідне місце. Подбайте про питання опалення, каналізації, охорони.
2
Зареєструйте власну компанію. Отримайте дозвіл санітарно-епідеміологічної служби та пожежної охорони.
3
Закупіть торгове обладнання - вітрини, лотки, корзини, ємності для води, ваги. Якщо необхідно, розгляньте питання придбання охолоджувальної вітрини, яка допоможе довше зберегти зелень і швидкопсувні овочі.
4
Знайдіть постачальників для вашого магазину. Це можуть бути великі оптові фірми, а також місцеві тепличні господарства. Постачальник для самих ходових овочів повинен знаходитися поблизу, щоб регулярно постачати вас продукцією. Врегулюйте питання з логістикою, прийманням за якістю, роботою з браком.
5
Зробіть красиву викладку, яка допоможе домогтися збільшення продажів до 30%. На рівні очей покупця розміщуйте овочі, які приносять найбільший товарообіг. Подбайте про те, щоб продукція виглядала максимально привабливо. Якщо у вас є можливість промивати і сушити коренеплоди, обов'язково зробіть це, щоб збільшити продажі. Крім того, чисті продукти створять сприятливе враження про ваш магазин.
6
Введіть в асортимент кілька ексклюзивних позицій овочів. Це можуть бути артишоки, спаржа, зелень гірчиці, топінамбур, флажоле. Поступово ви напрацюєте постійну клієнтуру, яка їхатиме в ваш магазин спеціально за цими овочами, купуючи заодно і більш звичні. Багато покупців можуть задавати питання про незнайомих плодах. Розкладіть барвисті листівки з описом і кулінарними рецептами.
Корисна порада
Додайте в асортимент супутні продукти тривалого зберігання: томатну пасту, соуси, приправи, консервовані овочі.