Як видалити з швидкого запуску.

В операційній системі Windows у правому нижньому куті робочого столу розташовується панель швидкого запуску. На ній знаходяться значки програм, які запускаються разом із завантаженням операційної системи. Але не завжди ці програми дійсно там потрібні.
Інструкція
1
Зазвичай при установці програми на комп'ютер користувач сам вказує в настройках, чи хоче він, щоб ця утиліта розташовувалася на панелі швидкого запуску. Більшість програм там не потрібні. Досить того, що вони доступні з меню «Пуск» або у вигляді ярликів на робочому столі. Ви можете запустити їх самі в будь-який час. Щоб видалити програму з панелі швидкого запуску на час однієї робочої сесії, просто клікніть правою кнопкою миші по значку програми і виберіть "Вихід". Це можливо для більшості програм, але не завжди.
2
Якщо ви хочете видалити програму з швидкого запуску назовсім, натисніть кнопку «Пуск» у лівому нижньому куті робочого столу комп'ютера. У головному меню натисніть «Виконати». У вікні «Запуск програми» введіть msconfig. Натисніть OK.
3
Відкриється ще одне вікно - «Налаштування системи». Перейдіть у вкладку «Автозавантаження». Там ви побачите список програм, доступних на панелі швидкого запуску. Зніміть галочки навпроти тих з них, які вам там не потрібні, і натисніть «Застосувати». Після цього система повідомить вам, що для вступу змін в силу необхідне перезавантаження комп'ютера. Якщо ви хочете зробити це відразу, виберіть «Перезавантажити», або «Вихід без перезавантаження», щоб відкласти її до чергового запуску комп'ютера.
4
Не знімайте з автозавантаження фаєрволи і антивіруси! Вони там якраз необхідні. Якщо ви випадково зняли галочки з програм, які вам в автозавантаженні потрібні, зайдіть туди знову і поверніть галочку. Також не варто видаляти з швидкого запуску утиліти, якими ви користуєтеся постійно і які повинні працювати у фоновому режимі.
5
Для видалення з панелі швидкого запуску зайвих значків можна використовувати і утиліти для оптимізації системи, такі як CCleaner. Вони використовуються для очищення вінчестера від скупчилися старих і тимчасових файлів, видалення непотрібних програм і т.д. Щоб за допомогою CCleaner (freeware) почистити панель швидкого запуску, зайдіть у вкладку «Сервіс» - «Автозавантаження». Виберіть рядки з додатками та натисніть «Видалити», щоб прибрати з автозавантаження додаток назовсім, або «Вимкнути», щоб тимчасово зробити його неактивним.
Зверніть увагу
Чим більше значків в панелі швидкого запуску, тим довше завантажується операційна система і тим менше продуктивність.
Корисна порада
Не завжди всі ярлики видно на панелі автозавантаження. Щоб їх побачити, натисніть на стрілочку «Відображати приховані значки».