Як змінити секретне питання. Як дізнатися отает на секретний воррос .. яндекс пошта.

Про наявність секретного питання ми згадуємо в тому випадку, коли пароль від аккаунта (це може бути поштова або будь-який інший сервіс) загублений. Забувати секретне питання, а тим більше відповідь, не варто. Якщо ви все ж забули - саме час поміняти секретне питання.
Інструкція
1
MailАвторізуйтесь в пошті. У правому верхньому куті інтерфейсу знайдіть посилання «настройки» і пройдіть по ней.Перед вами відкриється екран зі списком змінюваних налаштувань - перейдіть за посиланням «Дані для відновлення пароля» .В поле «Виберіть питання» відкрийте випадає і зробіть вибір. Якщо ж ви хочете придумати індивідуальний секретний питання - введіть його в поле «Або вкажіть свій» .Заполніте поле «Відповідь на питання». Пам'ятайте, відповідь на секретне питання, дає доступ до зміни пароля пошти - не робіть його занадто простим.Заполнів поля «Вкажіть код, розміщений на картинці» і «Поточний пароль», натисніть кнопку «Зберегти».
2
YandexАвторізуйтесь в пошті. У правому верхньому куті клацніть на свій логін і в випадаючому списку виберіть посилання «Паспорт» .На сторінці «Паспорти» знайдіть посилання «Змінити персональні дані» та пройдіть за ней.В другому зверху блоці ви побачите посилання «Змінити секретне питання/відповідь». Клікніть по ссилке.Заполніте поля «Секретний питання», «Вкажіть питання», якщо хочете задати власне запитання, і поле «Ваш відповідь» .Введіте актуальний пароль в поле в нижній частині екрану «Ваш пароль" і збережіть зміни. Секретне питання змінений!
3
GmailАвторізуйтесь в пошті. У правому верхньому куті знайдіть посилання «Довідка» і пройдіть по ней.На сторінці, пройдіть по посиланню «Мій акаунт», яка розташована також у правому верхньому углу.В розділі «Безпека» клікніть по посиланню «Відновлення пароля» .В поле «Секретний питання »введіть вже встановлений відповідь, щоб скинути старе питання і встановити новий.Виберіте або введіть нове питання, вкажіть нову відповідь. Збережіть зміни.
Якщо при реєстрації поштової скриньки ви вказали занадто простий секретне питання і тепер не впевнені в повному захисті своєї електронної адреси - замініть питання. Занадто прості запитання і очевидні відповіді можуть послужити комусь інструментом для злому вашої пошти.
Інструкція
1
Зміна секретного питання відбувається на сторінці налаштувань вашої поштової ящіка.Еслі у вас поштовий ящик на поштовому сервісі Mail.Ru:Войдите в свій ящик і натисніть кнопку «Налаштування» у правому верхньому кутку сторінки. На сторінці, налаштувань перейдіть в розділ Дані для відновлення пароля. Введіть новий секретний питання і вкажіть відповідь на нього, а в нижньому полі введіть зображенні зверху і пароль від вашого ящика. Секретний питання буде змінений.
2
Якщо ви використовуєте для електронної пошти сервіс Yandex: Вам потрібно увійти в поштову скриньку і в правій верхній частині сторінки натиснути кнопку «Налаштування» і далі перейти за посиланням, зазначеної в самому низу сторінки «Додаткові дані про себе». Перед вами відкриється інформація, зазначена вами при реєстрації. Слід вибрати «Змінити персональні дані» і на сторінці, ви зможете змінити секретне питання.
Зверніть увагу
Якщо ви використовуєте будь-який інший безкоштовний поштовий сервіс, зміна секретного питання не буде принципово відрізнятися від дій на Mail.Ru або Yandex.