Як змінити масштаб екрану. Як встановити масштаб у веб-камері.

Масштабування зображення на екрані монітора комп'ютера проводиться найчастіше за допомогою перемикання варіантів вирішення. Таких варіантів в налаштуваннях операційної системи за умовчанням передбачено кілька, а користувач має можливість поповнити список і своїми власними значеннями. Доступ до цієї установки може бути організований по-різному в різних версіях операційної системи.
Інструкція
1
При використанні ОС Windows XP до потрібної установки найпростіше добратися, почавши зі клацання правою кнопкою миші по фонової зображенні робочого столу. Серед списку команд в намалювали контекстному меню буде пункт «Властивості» - виберіть його.
2
Крайня праворуч вкладка у вікні, носить назву «Параметри» - перейдіть на цю вкладку і в лівому нижньому кутку знайдете керуючий зміною дозволу екрану елемент (повзунок). Є інший варіант доступу до цієї вкладці вікна налаштувань екрана. Якщо відкрити головне меню, вибрати в ньому пункт «Панель управління», клацнути в панелі, що відкрилася посилання «Оформлення і теми» і вибрати завдання «Змінити дозвіл екрана», то відкриється саме ця вкладка.
3
Перемістіть повзунок до потрібної вам установки дозволу екрану монітора і натисніть кнопку «Застосувати». Операційна система на 15 секунд змінить масштаб зображення відповідно до вашим вибором, вивівши при цьому на екран діалогове віконце з таймером. Якщо новий масштаб вас влаштує, то натисніть кнопку «Так», а якщо ні - просто дочекайтеся закінчення відліку таймера і дозвіл екрана повернеться до початкового значення, щоб дати вам можливість підібрати інший варіант.
4
При використанні Windows Vista або Windows 7 в контекстному меню, що з'являється при натисканні правою кнопкою мишки по фонового зображення робочого столу, є рядок «Дозвіл екрану» - виберіть її. Цією дією ви запустите вікно компонента операційної системи, в якому клацанням по кнопці «Дозвіл» розкривається список варіантів вирішення з вертикальним повзунком. Переміщаючи його, встановіть потрібне значення, а потім натисніть кнопку «Застосувати».