Як розкрутити гру.

Ігрова індустрія є одним із найприбутковіших сегментів віртуального ринку. Але й конкуренція в цій галузі продовжує наростати. Отже, головна мета власника ігрового ресурсу - залучення в свій проект все більшої кількості гравців.
Інструкція
1
Визначте цільову аудиторію. Для кого створена ваша гра? Дуже важливо визначити до якої статево-віковою групі буде ставитися ядро ігрового складу. У своїх оновлення та рекламі ви будете орієнтуватися саме на неї.
2
Велика частина ігрового контенту, як правило, недоступна для перегляду незареєстрованими відвідувачами. Навіть якщо ваша гра відноситься до браузерні, варто створити окремий офіційний сайт гри, який буде привабливий для цільової аудиторії.
3
Зробіть сайт зручним і привабливим для вашої аудиторії. Не перевантажуйте інтерфейс. Наповніть сайт унікальним і якісним тематичним контентом.
4
Встановіть лічильник статистики відвідувань. Існують різні зручні і багатофункціональні лічильники, наприклад на www.liveinternet.ru
5
Визначте семантичне ядро сайту. По яких запитах ви будете просувати свою гру? Коли ключові слова визначені, намагайтеся розміщати їх в заголовках статей, описі зображень, тематичних засланнях.
6
Зареєструйте гру в каталогах і рейтингах. Це істотно підвищить відвідуваність сайту.
7
Запропонуйте гравцям самим брати участь у розкручуванні гри. Підтримуйте ініціативу за допомогою призів і бонусів: за запрошення друга, за командну гру, за поширення інформації про гру.
8
Утримуйте зареєстрованих гравців постійними оновленнями. Новинки, конкурси та змагання підвищують інтерес до гри.
Зверніть увагу
Не вибирайте найпопулярніший в мережі запит для розкрутки свого сайту. Наприклад, розкрутити сайт за запитом «розвиваючі онлайн-ігри» буде набагато легше, ніж по тривіального «гри для дітей».
Корисна порада
В ідеалі, новини та статті на сайті повинні з'являтися кожен день.Создайте форум, на якому гравці зможуть обговорити успіхи в грі, запропонувати щось нове і просто поболтать.Поддержівайте ініціативу гравців брати участь у створенні, тестуванні та розкрутці гри за допомогою спеціальних бонусів.