Як одягтися нареченому.

Весільний мода переважно тяжіє до класичних варіантів, перевірених часом і цілими поколіннями женихів і наречених. Але якщо жіночі сукні дають простір для уяви, то чоловічий весільний костюм передбачає деякі правила вибору і шкарпетки.
Інструкція
1
Одягніться в класичному стилі. Для традиційного весілля найкраще підійде класичний варіант брючного костюма або костюма-трійки. Чорний колір як і раніше залишається актуальним у весільній моді, проте конкуренцію йому цілком можуть скласти графітно-сірі, темно-сині або коричневі відтінки. Якщо проведення весілля планується на літній час, доречний буде світлий костюм, який не повинен, однак, збігатися за кольором з сукнею нареченої. Тому оптимальним буде вибір перлинно-сірих або кремових тонів.
2
Одягніть на весілля чорний фрак. Ця модель, на рівні зі смокінгом і сюртуком, здавна вважається класичною різновидом чоловічого весільного костюма і вимагають своїх тонкощів в носінні. Короткий спереду фрак з довгими задніми статями найкраще підійде чоловікам атлетичної статури з вузькою талією і стегнами. До нього необхідно підібрати брюки без одворотів.
3
Носіть смокінг виключно з білою сорочкою. Пам'ятайте, що смокінг значно відкриває груди свого власника і привертає до неї увагу. Тому особливо ретельно необхідно поставитися до вибору сорочки і краватки на шию. Смокінг припускає деякий шик і франтівство. Доповніть образ білим шовковим жилетом або скромною бутоньєркою на атласному лацкані.
4
Оберіть подовжений однобортний сюртук на чотирьох ґудзиках, якщо ви шанувальник класичного і навіть консервативного стилю в одязі. Сюртук вимагає лаконічності у виборі аксесуарів і скромності всього вигляду. Найкраще сюртук буде сидіти на струнких чоловіках, що володіють високим ростом.
5
Віддайте перевагу нетрадиційному образу. Зараз багато молодих пар, бажаючи зробити весільне торжество по-справжньому незабутнім, відходять від традиційних штампів у виборі костюма або місця одруження. Для тематичного весілля підійде стиль панку, вампіра чи американського гангстера 30-х років - кордонів для фантазії тут бути не може. Головне, щоб костюми нареченого і нареченої гармоніювали один з одним, підтримуючи єдиний обраний стиль.
Корисна порада
Пам'ятайте, що головною модницею на весіллі завжди повинна залишатися наречена. Чоловіче вбрання повинен відтіняти жіноче плаття, що не відтягуючи увагу на себе.