Як відновити заводські параметри у ПК.

Для відновлення споконвічних (заводських) налаштувань персонального комп'ютера існує декілька варіантів. Багато залежить від того, в якому стані комп'ютер знаходився на момент його придбання.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Спочатку застосуєте заводські настройки меню BIOS. Це дозволить скасувати всі зміни параметрів комп'ютера. Увімкніть ПК і натисніть клавішу Delete. Після відкриття меню BIOS знайдіть пункт Use Default Settings і натисніть клавішу Enter. Перезавантажте комп'ютер для застосування параметрів.
2
Якщо у вас немає можливості отримати доступ до вищеописаного меню, а це може бути в тому випадку, коли відсутня клавіатура або комп'ютер не запускається після зміни параметрів BIOS, то скористайтеся механічним способом скидання налаштувань. Вимкніть ПК. Відкрийте системний блок.
3
Зазвичай для цього потрібно зняти тільки ліву його кришку. Знайдіть на материнській платі маленьку батарейку у формі шайби. За допомогою пінцета або плоскою викрутки вийміть її з гнізда в материнській платі.
4
Тепер знайдіть два контакти, до яких прилягала БИОС-батарейка. Замкніть їх за допомогою все тих же інструментів. Встановіть батарейку на місце. Врахуйте, що після цієї процедуру будуть скинуті всі параметри крім версії BIOS. Тобто якщо комп'ютер не запускається в результаті неправильної прошивки БІОС, скидання параметрів вам не допоможе.
5
В даний час багато комп'ютери продаються з попередньо встановленою операційною системою. Відновити її параметри досить складно. Для початку знайдіть інсталяційний диск саме тієї версії, яка була раніше встановлена. Інформацію про встановленої операційної системі ви можете знайти, вивчивши текст наклейки, розташованої на системному блоці.
6
Встановіть потрібну версію операційної системи. Коли процес установки дійде до введення ключа Windows, вбийте в поля саме ті дані, які вказані на ліцензійній наклейці. Єдиний недолік даного методу в тому, що при установці «заводський» операційної системи описаним способом, ви не зможете повернути програми, які перебували там спочатку.