Як розмити краю в фотошопі. розмити краю фотографії в фотошопі.

Розмиття країв зображення - один з художніх прийомів, що примушує глядача зосередити свою увагу на центрі картинки або на тому об'єкті, який здається важливим автору. Крім того, це може надати зображенню злегка таємничий вигляд і романтичний настрій. Домогтися цього в фотошопі можна кількома способами. Ми розповімо про найбільш гнучкому і універсальному.
Вам знадобиться
  • Нам потрібна програма AdobePhotoshop будь-якої версії за останні десять років. Інструкція написана для найскладнішої ситуації, коли меню Фотошопа вихідні - англійські, і не локалізовані для російського користувача. Навіть за цих обставин можна гідно впоратися із завданням.
Інструкція
1
Універсальний і улюблений інструмент комп'ютерного дизайнера, програма AdobePhotoshop, вже третє десятиліття вдосконалюється й ускладнюється, по суті, будучи стандартом і орієнтиром для будь-якого виду графічних програм, створюваних в світі ці роки. Оволодіти нею - значить вийти на професійний рівень. Багато сотні прийомів і ефектів обробки зображень доступні в фотошопі, але як часто буває, ніж наворочений і солидней техніка, тим складніше змусити її служити тобі натисканням однієї "чарівної кнопки". Але немає нічого неможливого для профі.Загружаем вихідне зображення. Перш за все, нам необхідно визначитися, що залишиться на нашій картинці недоторканим, а чого торкнеться «туманна димка». Для цього скористаємося інструментом виділення: - якщо нам потрібно просто розмити самі краю прямокутного зображення, скористаємося інструментом Rectangular Marquee Tool. Малюємо прямокутник, відступаючи деяку відстань від краю ізображенія.- якщо нам потрібно виділити об'єкт складної форми, то можна використовувати інструмент Lasso. Акуратно обводимо об'єкт, який залишиться не зачепити еффектом.Так чи інакше, ми отримали маску, визначальну область ефекту: бачимо, як по потрібному нам контуру «марширують мурахи», мерехтять індикатори виділення.
2
А тепер натискаємо декілька чарівних клавіш. Ctrl + Shift + I (тобто, утримуючи на клавіатурі натисненими Ctrl і Shift, натискаємо латинську I). Тепер мурахи прийнялися оббігати область від краю зображення до недоторканного об'єкта. Цим самим ми інвертувати виділення. Також можна це зробити, намацавши в меню Select> Inverse, але, погодьтеся, це дещо довше, ніж натиснути Ctrl + Shift + I
3
І тепер ще одне поєднання. Ctrl + J. Тим самим ми створили новий шар, на якому тепер опинилася те, що буде розмито - наша таємнича рамка. (Якщо комусь цікаво, шар цей видний в списку шарів; можна помилуватися на нього окремо, відключивши основне зображення - натиснувши значок «глазик» в рядку з шаром вихідного зображення.) Якщо гарячі клавіші вам не подобаються, зробити ту ж операцію можна через меню Layer> New> Layer via CopyТакім чином, поверх вихідного зображення у нас з'явився незалежний шар, над яким можна виробляти будь-які дії - розмивати його будь-яким способом у будь мірі.
4
Ефекти для розмиття знаходяться в окремому підменю (Filter> Blur>). Вибір тут для справжніх гурманів. Наприклад: - Gaussian Blur (Розмиття по Гауса) - найприродніший і приємне для людського ока. Класична «муть» .- Motion Blur (Розмиття в русі) надає картинці дінамічность.- Radial Blur (Радіальне розмиття) може створити враження стрімко удаляющегося або навпаки летить на глядача об'екта.Варьіруя параметри, можна досягти дуже різних і смачних результатів.
5
Ще одне зручне доповнення: так як підвладна зміною рамка знаходиться у нас на окремому шарі, то посилити чи послабити ефект можна змінюючи параметри цього шару - наприклад його прозорість (параметр Opacity) нагорі в панелі з шарами, або змінивши режим його накладення на вихідну картинку. Так, переключивши параметр на Multiply або на Lighten, можна домогтися ефекту «віньєтки» - затемнених або, навпаки, «засвічених» розмитих країв картинки. Експериментуйте вдосталь.
6
Закінчивши послойную роботу, можна з'єднати всі верстви в єдине зображення. Це робиться в меню Layer> Flatten Image. Отже, якщо нам не потрібні особливі експерименти, просто завантажуємо зображення, робимо прямокутне виділення, натискаємо Ctrl + Shift + I і Ctrl + J, потім в меню Filter> Blur знаходимо Gaussian Blur, рухаємо повзунок для досягнення потрібного нам результату, ОК. І повертаємо картинці технічну єдність, командою Flatten Image.