Як поєднати спальню з кухнею.

Принцип «вільного простору» широко застосовується в сучасному інтер'єрі і часто передбачає поєднання окремих приміщень: кухні і їдальні, вітальні і веранди. Об'єднання кухонного та спальної зон є особливо сміливим кроком і підходить тим, хто готовий до найбільш ризикованим інтерьерним експериментів.
Інструкція
1
Зважте всі плюси і мінуси. Об'єднуючи кімнати, ви отримуєте один великий простір, але втрачаєте два відокремлених приміщення. Якщо в квартирі живуть кілька людей, розбіжність режимів дня може стати істотною проблемою: поки хтось буде відсипатися після важкого трудового дня, іншому потрібно приготувати обід. Тому варіант з поєднаною кухнею і спальнею більше підходить одиначкам.
2
Залиште символічну межу між двома просторами. Їй може послужити барна стійка, легкий стелаж або диван з високою спинкою. Розмежувати простір, створивши невеликий перепад між рівнями підлоги: тоді зону спальні від зони кухні будуть розділяти кілька сходинок.
3
Продумайте особливості планування та оздоблення. Секрет облаштування великого приміщення з різними функціональними завданнями у збереженні єдиного декору з візуальною розбивкою на кілька зон. Стиль кімнати повинен залишатися цілісним, тому, купуючи кухонний гарнітур в дусі французького Провансу, не варто звертатися при облаштуванні спальні до традицій арт-деко. Слід також дотримуватися однієї колірної гами, варіюючи відтінки: якщо на кухні вам подобається буйство фарб, то для спальні підійдуть їх пастельні варіанти. Вибираючи єдиний вид обробки, наприклад, дерев'яні панелі, можна зробити акцент, використовуючи різні сорти деревини.
4
Обміркуйте систему вентиляції. До особливостей кухонної зони відноситься наявність різноманітних запахів, які неминуче виникають при готуванні. Засипати, вдихаючи аромат свежемолотого кави, сподобається кожному, однак це не відноситься до запаху супу або тушкованих овочів. Тому так важливо не економити на витяжці, облаштовуючи поєднану кухню.
5
Будьте готові підтримувати в єдиному приміщенні ідеальний порядок. Спальня відноситься до самої інтимної, приватній зоні в квартирі і, поєднуючи її з кухнею, ви в самому буквальному сенсі виставите свою постільну білизну на загальний огляд. З чого випливає, що це білизна має бути завжди чистим, ретельно випрасуваних і за кольором гармоніювати з інтер'єром всієї кімнати.
Корисна порада
Вибирайте модульну меблі для кухні та спальні. Багато сучасних моделей приховують справжню функцію предметів: кухонні шафки можуть бути схожі на гардероби для одягу, а ліжко складатися з блоків, які вдень утворюють диван.