Як поліпшити прийом usb-модема. неякісна зв'язок usb модему.

На жаль, не завжди usb-модем може радувати свого власника якістю і швидкістю з'єднання з інтернетом. Коли зв'язок постійно обривається або ж інтернет-сторінки завантажуються зі швидкістю повзучої равлики, то виникає питання: «Як поліпшити прийом usb-модема?»
Вам знадобиться
  • - usb-подовжувач;
  • - антена;
  • - підсилювач інтернет-сигналу.
Інструкція
1
Підключіть usb-модем до подовжувача і постарайтеся знайти місце, де рівень сигналу буде вище. В квартирі таке місце знаходиться, як правило, ближче до стелі або біля вікна. Заздалегідь дізнайтеся в якій стороні знаходиться базова станція, в її сторону і слід направити usb-модем. Usb-кабель повинен бути не більше двох метрів, інакше при хорошому рівні сигналу зв'язок може почати періодично обриватися.
2
Поліпшити прийом usb-модема можна за допомогою різного виду антен. В інтернеті існує багато інформації по самостійному виготовленню антени для usb-модема з підручних матеріалів. У домашніх умовах антену можна спорудити зі звичайної мідного дроту. Для цього обмотайте дротом usb-модем кількома витками (від трьох до восьми) на рівні сім-карти, кінець дроту залиште розміром 15-20 см і направте вгору.
3
За допомогою підсилювачів інтернет-сигналу Connect або Connect 2.0 можна значно підвищити рівень сигналу usb-модема і забезпечити його стабільну роботу. Підсилювачі випускаються Саратовським електромеханічним заводом «Ремо» - http://connect.remo-zavod.ru/Тестування показало, що завдяки застосуванню підсилювача швидкість завантаження збільшується в 3-4 рази.
4
Якщо в usb-модемі конструкцією передбачений антенний вхід, то для максимального збільшення швидкості мобільного інтернету придбайте в спеціалізованому магазині кабель, антенний адаптер і зовнішню антену. Під'єднавши всі елементи, встановіть антену на даху будинку і направте в сторону базової станції.
5
Не завжди швидкість завантаження залежить від якості сигналу. Трапляється, що й при повному рівні сигналу швидкість залишає бажати кращого. Так буває, якщо є обмеження по швидкості, передбачені тарифним планом. В цьому випадку зміна тарифного плану допоможе вирішити дану проблему.
6
Зниження швидкості може статися після перевищення певного обсягу трафіку на безлімітних тарифних планах. Через деякий час вона відновиться без ваших зусиль, але на майбутнє намагайтеся дотримуватися умов договору і не перевищувати доступний ліміт на добу.
Зверніть увагу
Прийом сигналу і швидкість прийому usb-модема погіршуються: - при поганих метеоумовах - дощ, вітер; - при підвищеній завантаженні мережі - у вихідні та святкові дні.