Як зупинити скрипт.

Для зараження комп'ютерним вірусом іноді достатньо просто відкрити сторінку зараженого сайту. При цьому в браузері обробляються так звані клієнтські скрипти, найбільш поширений з яких - JavaScript. Для підвищення безпеки цей скрипт можна зупинити (відключити).
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - браузер з встановленим плагіном для відключення скриптів.
Інструкція
1
Запустіть використовуваний вами браузер. При застосуванні браузера Opera увійдіть в «Меню», відкрийте пункт «Налаштування», виберіть рядок «Загальні настройки», увійдіть у вкладку «Розширені» і в пункті «Вміст» приберіть прапорець з рядка «Включити JavaScript». Увійти в «Налаштування» даного браузера можна також, натиснувши комбінацію клавіш «Ctrl + F12». Для обмеження деяких можливостей скрипта натисніть кнопку «Налаштувати JavaScript».
2
Згодом, якщо при відвідуванні будь-якого сайту буде потрібно включити знову JavaScript, це можна зробити, викликавши правою кнопкою миші спливаюче меню і вибравши в ньому пункт «Настройки для сайту». На вкладці «Скрипти» поставити прапорець напроти відповідного рядка. Список використовуваних у даний момент скриптів можна переглянути в бічній панелі в пункті «Відомості».
3
У браузері Internet Explorer виберіть пункт меню «Сервис», а в ньому - підпункт «Властивості оглядача». На вкладці «Безпека» натисніть кнопку «Інший», перейдіть до розділу «Сценарії» і відключіть активні сценарії та сценарії програм Java.
4
Якщо ви використовуєте браузер Mozilla Firefox, увійдіть в пункт меню «Інструменти» і виберіть у ньому підпункт «Налаштування». На вкладці «Вміст» приберіть прапорець навпроти рядка «Використовувати JavaScript».
5
У браузері Safari натисніть кнопку «Відобразити основні настройки». У списку оберіть пункт «Налаштування» і зніміть прапорець з рядка «Підключити JavaScript» на вкладці «Безпека».
6
Для браузера Google Chrome виберіть у меню пункт «Інструменти», в ньому - підпункт «Параметри» і на вкладці «Розширені» натисніть кнопку «Налаштування змісту». Перемикач JavaScript встановіть в положення блокування цього скрипта на всіх сайтах.
Зверніть увагу
При відключенні скриптів ви не тільки блокуєте доступ шкідливому програмному забезпеченню, ви також відключаєте використання «корисних» скриптів.
Корисна порада
Для зручності в роботі при відключенні скриптів в браузерах користуйтеся спеціальними розширеннями: для браузера Mozilla Firefox - NoScript; Safari - JavaScript Blacklist; Google Chrome - NotScripts.