Як скласти чоловічі брюки: рада господарці.

Правду кажучи, то, як правильно складати і зберігати брюки в чому залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені, та призначення самих брюк. Адже одна справа - зручні та практичні джинси, і зовсім інша - класичні брюки зі стрілками.
Вам знадобиться
  • Штани (сабж), вішалка, поліетиленовий пакет або плівка.
Інструкція
1
Почнемо з найпростішого. Ніяких особливих премудростей зберігання не вимагають, звичайно ж, звичайні джинси. Бавовняні чи повністю, або з додаванням синтетичних добавок для еластичності, джинси не бояться ніяких згинів, адже, навіть якщо заломи утворюються, розгладжуються вони самі по собі - тобто, по фігурі.
2
Трохи складніше - з брюками без стрілок, але з більш мнеться і більш тонкого матеріалу, наприклад, напівшерстяні або брюки-стрейч з додаванням бавовни. Такі брюки варто складати по швах на боках, бо заломи в цих місцях не сильно кидаються в очі на людині. такі брюки варто обережно згорнути навпіл уздовж блискавки, підхопивши їх в промежині. Для того, щоб уникнути згинів по довжині штанини, краще зберігати такі брюки на спеціальній вішалці для брюк - з горизонтальною поличкою, краще, широкої і оббитих м'яким поролоном. Брюки акуратно «перекидаються» через поличку вішалки і без втрат зовнішнього вигляду доживають до моменту, коли будуть надіті.
3
Складніша справа з брюками лляними і бавовняними - легко мнущіеся. Складати такі брюки вдвічі і втричі по довжині не рекомендується, на місці згину буде сильно помітний залом. Однак, якщо цього не вдається уникнути і потрібно, наприклад, упакувати брюки для укладки в чемодан, можна схитрувати, скориставшись простим поліетиленом. Шар поліетилену, «прокладений» на місці майбутнього згину, пом'якшує його, роблячи залом менш помітним.
4
Ну, і останній, самий вибагливий вид брюк для складання - брюки зі стрілочками. Такі брюки, ретельно випрасуваному, потрібно складати по вертикалі тільки по стрелочкам, «ділячи», таким чином, штанину уздовж довжини навпіл. Такі брюки «боком» вішають на вішалки, а якщо не вдається уникнути складання по довжині - поліетилен і тут прийде на допомогу.