Як купити люстру.

Вибираючи люстру, найчастіше звертають увагу на те, з якого матеріалу вона зроблена, якого вона розміру і кольору, як впишеться обраний освітлювальний прилад в загальний дизайн кімнати і вартість. Не всі знають, що існує ще ряд важливих нюансів, які необхідно враховувати.
Інструкція
1
Вирішіть, який тип люстри вам необхідний. Люстри бувають класичні та стельові. Стельові люстри найчастіше виконані у вигляді тарілок і плоских плафонів. Класичні - це варіант підвісних люстр. При виборі того чи іншого варіанту орієнтуйтеся на висоту стель у вашій кімнаті. Якщо ваша кімната з низькою стелею, то краще взяти люстру стельового варіанта, яка буде візуально збільшувати кімнату. Люстри підвісного типу підходять для кімнат з високими стелями.
2
Зайве яскраве або навпаки недостатнє освітлення може стати причиною дратівливості і втоми, тому однією з важливих характеристик, на яку слід звернути увагу, є мощность.Чтоби самостійно вирахувати потужність люстри, помножте необхідну кількість ламп на їх потужність. Інформацію про те, скільки потрібно ламп і якої потужності вони повинні бути, уточніть у продавца.Средняя потужність для кімнати повинна складати 150 Ватт на кожні 10 кв.м. площі.
3
Дізнайтеся, яка середня площа освітлення люстри. Цю інформацію ви зможете знайти в характеристиках до люстри або запитати у продавця. Якщо площа вашої кімнати значно більше, ніж площа освітлення, значить, вам буде потрібно встановити додаткові джерела освітлення.
4
Зверніть увагу на тип ламп, які підходять для люстри. Якщо потрібні лампи рідкісної форми або з незвичайним цоколем, можуть виникнути проблеми з їх заміною, так як знайти такі лампи може бути непросто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rlJnpAq4XiE
Зверніть увагу
Для ванної кімнати вибирайте люстри з влагозащитним корпусом.С обережністю купуйте люстри з кольоровим плафоном. Приглушений і спотворений світло від таких ламп може візуально змінити відтінок шпалер і меблів в кімнаті.
Корисна порада
Для люстр з великою потужністю краще придбати вимикач з регулюванням. За допомогою такого вимикача ви зможете самостійно приглушувати світло в кімнаті або навпаки робити його яскравішим.