Як прибрати синхронізацію. Як скасувати синхронізацію комп'ютера.

Використання комп'ютерної техніки вимагає практично від кожної людини хороших знань і навичок управління нею. Якщо ПК поламався або повільно працює, бажано вміти самостійно вирішувати проблему. Як правило, його синхронізація при завантаженні системи може зайняти багато часу. Якщо ваш комп'ютер має слабкі технічно параметри і невеликий розмір, це створює серйозний дискомфорт під час його експлуатації.
Інструкція
1
Щоб помилка синхронізації більше ніколи не з'являлася, включите комп'ютер. Натисніть по черзі "Пуск -" Стандартні "-" Синхронізація ". У віконці можна побачити всі пристрої в локальній мережі, з якими синхронізується ваш комп'ютер під час завантаження. Видаліть всі об'єкти, і ви відразу ж помітите, як ваш ПК став працювати швидше .
2
Перезавантажте обладнання та перевірте знову меню синхронізації. Якщо у вікні нічого немає, значить все в порядку - ваш комп'ютер ні з чим не намагається встановити контакт. Якщо не вдалося усунути даний процес, ви випробували все наявне способи, переустановите операційну систему. При цьому уважно стежте за установкою, щоб вчасно відключити непотрібну функцію синхронізації. Слідкуйте за працездатністю і продуктивністю вашої системи і, в разі неполадок, своєчасно приймайте відповідні заходи. В іншому випадку це може привести до краху системи.
3
Автоматична синхронізація КПК часто виникає внаслідок неправильної установки операційної системи або невмілого використання різних програм. Якщо ви самостійно не в силах прибрати синхронізацію, то зверніться за допомогою до перевірених і досвідченим програмістам або системним організаторам. Вони, завдяки своєму багаторічному досвіду, вирішать ваші проблеми в максимально стислі терміни.
4
На даний момент практично всі ліцензійне програмне забезпечення синхронізується з серверами сайту розробника. Це робиться для того, щоб припинити на корені можливість виникнення піратських версій програм. Однак, так як більшість наших громадян не бажає платити, практично все програмне забезпечення на пострадянському просторі є не ліцензійним. Можна користуватися будь-якими програмами абсолютно безкоштовно. Щоб навчитися користуватися програмою, прочитайте інструкцію по експлуатації.
Синхронізація часу зі спеціальним сервером допомагає відображати коректне час для вашого часового поясу. В налаштуваннях аплету «Дата і час» дану опцію можна відключити, але в майбутньому ви можете спостерігати різницю в поточному і реальному часі.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP.
Інструкція
1
Синхронізація часу використовується як додаткова опція, яку можна відключити. Як правило, це відбувається з двох причин: непотрібності звірки часу і при виникненні проблем при виконанні цієї операції. Найпростіший і доступний метод відключення синхронізації часу з сервером - запуск аплету «Властивості: Дата і час».
2
Існує декілька способів запуску цього аплета. Перейдіть до робочого столу і двічі клацніть лівою кнопкою миші по годинах в системній панелі (треї). Трей знаходиться в правому нижньому кутку вікна робочого столу. Те ж саме вікно відкривається через «Панель управління», якщо двічі клацнути по значку «Дата і час».
3
Перейдіть до вкладки «Час інтернету» і зніміть позначку з пункту «Виконувати синхронізацію з сервером часу в інтернеті». Натисніть кнопку «Застосувати», а потім кнопку ОК.
4
Щойно виконану вами операцію можна здійснити через реєстр операційної системи. Для цього вам знадобиться створити reg-файл, в якому міститимуться три кодові рядка. Запустіть будь-який текстовий редактор або створіть новий текстовий документ на робочому столі.
5
У порожній файл необхідно скопіювати наступні рядки: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesW32TimeParameters] "Type"="NoSync" Потім збережіть файл, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + S (меню «Файл» пункт «Зберегти»). У вікні імпорту введіть його назву, наприклад, «Сінхрон.reg». В поле «Тип файлу» виберіть рядок «Все файли».
6
Збережений таким чином файл слід запустити, двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. У діалоговому вікні погодитеся зі змінами, натиснувши кнопку «Так». Тут же на екрані з'явиться вікно з повідомленням про внесені зміни, натисніть ОК або клавішу Enter.
7
Якщо ви шукайте причину некоректної синхронізації, слід розглянути два варіанти. Перший полягає в слабкому заряді харчування акумуляторної батареї на материнській платі. Рішенням даної проблеми є придбання такого ж елемента живлення і заміна старої батареї на нову.
8
Другою причиною є набрання чинності постанови Президента РФ про скасування переведення часу, яке було затверджено влітку 2011 року. Компанією Microsoft було розроблено спеціальне доповнення, яке можна скачати за наступним посиланням http://support.microsoft.com/kb/2570791.