Як витягнути жорсткий диск.

Як витягнути жорсткий диск на комп'ютері? Ми постаралися підготувати найбільш повне керівництво щодо цього питання.
Вам знадобиться
  • Маленька хрестова, або плоска викрутка
Інструкція
1
Перед тим, як зняти жорсткий диск, попередньо необхідно відключити комп'ютер від електроживлення. Тільки після цього можна приступити до етапу розбирання корпусу комп'ютера. Спочатку потрібно зняти бічні кришки з системного блоку. На задній частині корпусу ви побачите шість болтиков, відкрутивши які, ви зможете забезпечити відкритий доступ для безперешкодного зняття жорсткого диска.
2
Перед тим, як почати відкручувати кріпильні болтики жорсткого диска, вам потрібно відключити всі шлейфи і дроти живлення, провідні до пристрою. Робити це потрібно обережно, оскільки існує ймовірність пошкодження будь-якого з проводів. Тільки після того, як всі шлейфи були відключені від пристрою, можна перейти до відкручування його кріпильних болтиков.
3
Подібна дія можна виконати як за допомогою невеликої хрестової викрутки, так і за допомогою малої викрутки з плоским наконечником. Скорочення гвинти слід покласти окремо, щоб при наступному кріпленні ви не закрутили інші болтики. Після того, як всі гвинтики скручені, ви можете витягти жорсткий диск.
Зверніть увагу
Обов'язково стежте за тим, щоб комп'ютер не був підключений до мережі. В іншому випадку ви ризикуєте не тільки спалити жорсткий диск, але і отримати ураження струмом.