Як зробити тип доступу відкритий.

При налаштуванні бездротової точки доступу для підключення до неї великий груп осіб рекомендують створювати відкритий тип авторизації. Тобто клієнту не доведеться вводити пароль або хоч якось налаштовувати адаптер бездротового зв'язку ноутбука або планшета.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Враховуючи той факт, що вам необхідно домогтися підключення різноманітних бездротових пристроїв, придбайте Wi-Fi маршрутизатор, здатний створювати Wi-Fi точки змішаного типу. Краще уточнити дану можливість перед покупкою пристрою на офіційному сайті виробника.
2
Підключіть живлення до обраному мережевого обладнання. Встановіть Wi-Fi маршрутизатор таким чином, щоб майбутня бездротова точка доступу покривала всю необхідну зону. З'єднайте з роз'ємом WAN (Internet) кабель доступу до інтернету.
3
Тепер підключіть до порту LAN (Ethernet) будь ноутбук або стаціонарний комп'ютер для настройки мережевого обладнання. Увімкніть інтернет-браузер і введіть в нього IP-адресу маршрутизатора. Зазвичай вони мають такі значення: 192.168.0.1 або 192.168.1.1.
4
Після входу в web-інтерфейс налаштувань мережевого обладнання перейдіть до пункту WAN. Змініть параметри цього меню таким чином, щоб отримати доступ до інтернету. В обов'язковому порядку активуйте функцію DHCP, щоб підключилися до мережі пристрою могли отримувати IP-адресу автоматично.
5
Тепер перейдіть до налаштування бездротової точки доступу. Відкрийте меню Wireless Setup. Задайте ім'я для майбутньої мережі. Виберіть тип перевірки справжності Open (без пароля). В пункті «Тип радіо» (Radio Type) вкажіть параметр 802.11 b/g/n (mixed). Це дозволить охопити великий спектр різних бездротових пристроїв. Якщо в налаштуваннях мережевого обладнання встановлено значення максимального кількість одночасних сесій, зніміть його, встановивши значення 0 або 1 000.
6
Збережіть параметри Wi-Fi маршрутизатора. Перезавантажте пристрій. Дочекайтеся його повного завантаження і авторизації на сервері провайдера. Вимкніть ноутбук від LAN-порту пристрою і підключіться до бездротової точки доступу.
Папкою називають елемент файлової системи, структуру для зберігання файлів та інших каталогів. Під відкритим доступом до папки розуміють доступ до її вмісту декількох користувачів як по мережі, так і з одного комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Упевнені навички роботи з операційними системами сімейства Windows.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою по папці і в меню виберіть пункт "Загальний доступ". Ви відкрили доступ до цієї папки. Далі настроєм права доступу різних користувачів до цієї папки.
2
У вікні, виберіть пункт "Відкрити спільний доступ", натисніть "Застосувати".
3
Відкрийте вкладку "Безпека". Виберіть у верхньому вікні користувачів або групи, права яких хочете налаштувати і натисніть кнопку "Змінити". У вікні, виберіть пункти, які співіснують цьому користувачеві, після чого закрийте вікно, натиснувши кнопку "Ок". Аналогічним чином налаштуйте права для інших користувачів, після чого закрийте всі вікна, натиснувши клавішу "Ок". В результаті ваших дій ви відкрили загальний доступ до папки і обмежили права користувачів на роботу з нею.
Зверніть увагу
Уважно слідкуйте за правами користувачів, щоб не дати доступ на зміну файлів тому, кому не слід, оскільки це може привести до необоротних наслідків.
Корисна порада
При налаштуванні безпеки найкраще зробити одного користувача з повним доступом, а права інших максимально обмежити.