Як перенести закладки на інший комп'ютер.

У разі купівлі нового комп'ютера або за інших обставин з'являється необхідність перенести закладки браузера з однієї машини на іншу. Така можливість є у всіх найпопулярніших програмах-браузерах.
Інструкція
1
В Mozilla Firefox клікніть пункт меню «Закладки» -> «Показати всі закладки» -> «Імпорт і резервування» -> «Резервне копіювання». У вікні вкажіть шлях для майбутнього файлу із закладками і натисніть «Зберегти». Розмістіть цей файл на зовнішній носій і перенесіть на другий комп'ютер, потім відкрийте на ньому Mozilla. Натисніть пункт меню «Закладки» -> «Показати всі закладки» -> «Імпорт і резервування» -> «Відновити». У вікні виберіть скопійований файл і клацніть «Відкрити».
2
В Internet Explorer виберіть пункт меню «Файл», потім «Імпорт і експорт». У новому вікні виберіть пункт «Експортувати файл» -> «Далі». В наступному вікні поставте галочку біля «Вибране» і знову тисніть «Далі». У вікні вкажіть шлях для збереження файлу з обраним, натисніть «Експорт», а потім «Готово». Розмістіть цей файл на інший комп'ютер. Відкрийте на ньому IE, натисніть пункт меню «Файл» -> «Імпорт і експорт». Далі з'явиться серія діалогових вікон, в яких виконайте наступні дії: виберіть пункт «Імпортувати з файлу», натисніть «Далі», галочка біля «Вибране», знову натисніть «Далі», вкажіть шлях до скопійованого файлу, натисніть «Далі», виберіть папку , в яку буде скопійований файл, потім «Імпорт» і «Готово».
3
В Opera перейдіть в меню по ланцюжку «Файл» -> «Імпорт і експорт» -> «Експортувати закладки Opera». У новому вікні збережіть файл з розширенням .adr (воно буде вказано за замовчуванням). Перенесіть цей файл на інший комп'ютер. Запустіть на цій машині Opera, натисніть пункт меню «Файл» -> «Імпорт і експорт» -> «Імпортувати закладки opera». У новому вікні вкажіть шлях до перенесеного файлу і натисніть "Відкрити".
4
Для переносу закладок в Google Chrome достатньо мати поштову скриньку в gmail і доступ до інтернету на обох комп'ютерах. На першому комп'ютері натисніть на кнопку з гайковим ключем, яка знаходиться в правому верхньому куті програми, потім клікніть «Параметри» -> «Особисті матеріали» і в полі «Синхронізація» клацніть по кнопці «Налаштування синхронізації». У вікні введіть логін і пароль вашої електронної gmail-пошти. Якщо такої немає, її можна створити, якшо по «Створити аккаунт в Google». На другому комп'ютері виконайте ту ж саму операцію.