Як підключити тв-розетку. Як зібрати телевізійну розетку.

В даний час підключити ТВ-розетку можна самостійно, не вдаючись до послуг електриків і телемастеров. Головне - запастися нехитрими інструментами і чітко слідувати інструкціям, а також чітко розібратися в особливостях підключається приладу.
Інструкція
1
Замислюючись, як підключити ТВ-розетку, спочатку розберіться, який прилад вам потрібен - одинарний, подвійний або з четвертніком. У кожному разі, в кожній розетці знаходяться тільки два контакти, призначених для харчування підключається електроприладу - робочий нуль і фаза. Вибравши саму розетку, виробляєте наступні дії, починаючи з правильного переміщення РЕ-дроти від поверхового щитка. По-перше, заведіть сам провід в розподільну коробку - загальну, або призначену лише для вашої квартири. Потім на вхід УЗО заведіть два, що залишилися у вас дроти, правильно приєднавши і робочий нуль, і саму фазу.
2
Усі три дроти в розподільній коробці повинні розташовуватися так, як це зазначено на загальній схемі електроживлення вашого житлового приміщення. По-друге, ознайомтеся з особливостями заземлюючого контакту, виготовленого у вигляді фігурної пластини з отвором. Закріпіть провід в даному отворі, використовуючи для надійного кріплення розташований в розетці болт з різьбою.
3
Далі щоб підключити ТВ-розетку, залишається правильно використовувати два, що залишилися контакту, на один правильно під'єднується фаза, а на іншій - робочий нуль. Кожен з проводів при цьому дуже акуратно заводиться до нижньої частини болта, а потім надійно затискається і болтом, і краєм пластини.
4
По-третє, закріпіть вже зібрану вами розетку в звичайний підрозетник, виготовлений з пластмаси. Подальше підключення ТВ-розетки передбачає створення отвору для неї за допомогою перфоратора з победітовим свердлом. Пам'ятайте, що кріпити вашу розетку набагато краще не на два її вбудованих бічних вуса, а на болти-саморізи, під які в кожному підрозетники вже є спеціальні отвори, виконані заводським способом. «Вуса», хоча і використовуються для кріплення розеток досить часто, не забезпечують даним електроприладу потрібної фіксації, тому при регулярному включенні або виключенні працюючих від неї приладів така розетка досить швидко розхитається.
5
При підключенні розетки зверніть увагу на розташування дроти, якщо він проходить звірку, то і сама розетка, і її підрозетник буде краще працювати при установці контактами вниз. Якщо надалі вам доведеться обрізати або перезачіщать живить розетку електричний дріт, то згодом саму розетку буде нескладно перекрутити, і поміняти місце розташування її контактів.
Щоб підключити тв- розетку , не обов'язково викликати майстра. Достатньо мати в своєму домашньому арсеналі набір інструментів і прочитати інструкцію з встановлення даного приладу.
Інструкція
1
Підберіть спеціальну tv розетку . Для цього визначитеся, який прилад ви будете в неї підключати. Є кілька варіантів: одинарний, подвійний або з чотирма контактами. Тим не менш, в саму розетку ви будете підключати всього два контакти, тому принцип підключення не зміниться. Після того як розетка підібрана, зробіть наступне.
2
Заведіть РЕ-провід від поверхового щитка в спеціальну розподільну коробку. Ця коробка може бути загальною, або призначеною тільки для вашої квартири. Після цього на вхід УЗО заведіть залишилися два дроти, далі підключіть в правильному порядку фазу і нуль.
3
Розташуйте всі дроти в розподільній коробці відповідно до загальної схемою електроживлення вашої квартири. Після цього знайдіть заземлювальний контакт. Це фігурна металева платина з отвором. Закріпіть в зазначеному отворі провід.
4
Для цього використовуйте болт з різьбою. Потім, щоб правильно підключити tv розетку , потрібно правильно під'єднати два, що залишилися контакту. Один з цих проводів нуль, другий - фаза. Заведіть обидва дроти до краю болта і притисніть їх болтом і платиною.
5
Встановіть в стіну спеціальний підрозетник. Він виконується, як правило, з пластика. Щоб остаточно встановити tv розетку , закріпіть її в підрозетники. Щоб розетка стала в потрібне місце, потрібно видовбати достатній простір в стіні під її обсяг. Використовуйте для цього перфоратор і побідитові свердло.
6
Потім за допомогою саморізів закріпіть підрозетник в стіні і зафіксуйте в ньому розетку . Можна для кріплення розетки використовувати і так звані «вуса», але вони не дадуть потрібної жорсткості фіксації. При установці розетки зверніть увагу на те, звідки проходить провід. Якщо він йде зверху, то розетку краще буде встановити контактами вниз; якщо дріт йде знизу, то відповідно, розетку встановлюйте контактами вгору.