Як зробити великий шрифт. Як в комп'ютері перевести шрифт на невеликий.

Багатьом користувачам не завжди комфортно працювати за комп'ютером, де за замовчуванням налаштовані дуже дрібні системні шрифти. Windows пропонує користувачам зі слабким зором спеціальне пристосування - екранну лупу, але їй не дуже зручно користуватися. Тому можна просто збільшити шрифт, зробивши його зручним для роботи.
Інструкція
1
Збільшивши шрифт, все заголовки вікон, пункти меню і назви файлів будуть значно більшими. Для цього на робочому столі клацніть правою кнопкою миші і виберіть самий останній пункт «Властивості».
2
У вікні вам потрібно вибрати вкладку «Оформлення». Тут можна налаштувати різні варіанти оформлення системи, в тому числі і розмір шрифтів.
3
Вам слід вибрати пункт «Розмір шрифта». Тут вам буде запропоновано три варіанти: нормальний розмір (Normal), великий (Large fonts) і дуже великий (Extra Large fonts). Можна вибрати Normal і подивитися на зміни, натиснувши кнопку «Застосувати».
4
Якщо вас раніше не влаштує розмір шрифтів, варто вибрати варіант Extra Large fonts і знову натиснути кнопку «Застосувати». Одержаний результат повинен влаштувати вас!